Як відзначити свято.

В кожному році більше десятка офіційних свят - Новий Рік, 23 лютого, 8 березня, День космонавтики, 1 травня, День Перемоги, День захисту дітей та безліч інших. А скільки свят особистих - сімейних: день народження, ювілей, різні річниці? Досить нудно кожне свято відзначати по одному і тому ж сценарію. Може, треба розглянути й інші?
Інструкція
1
На пріродеПонадобятся: - спортивне приладдя (залежно від сезону); - продукти; - мангал.Отправляйтесь на природу. Зніміть на день-другий котедж в горах або номер в лісовому санаторії, візьміть з собою мангал, м'ясо (якщо ви вегетаріанець - овочі) і мішок друзів. Не зайвими будуть також спортивні приналежності (м'ячі, лижі, санки, тенісні ракетки - залежить від пори року). Все, чудовий відпочинок вам і вашим друзям забезпечений.
2
Будинки з друзьяміПонадобятся: - продукти; - посуда.Отлічно відзначити свято можна і вдома. Приготуйте легкі закуски, придумайте пару-трійку конкурсів, запросіть гостей - і проведіть чудовий вечір в теплій дружній атмосфере.Еслі ви не вмієте готувати - замовте їжу в ресторані. Благо, зробити це сьогодні не проблема. Можна вчинити ще простіше - купити пристосування для приготування фондю. В цьому випадку вам нічого готувати не доведеться, а потрібно буде лише нарізати овочі, м'ясні делікатеси, гриби і розтопити в казанку для фондю сир навпіл з вином і з додаванням крохмалю.
3
В клубі, кафе, ресторанеОтправляйтесь святкувати в ресторан. Тільки не забудьте заздалегідь забронювати необхідну кількість столиків, обговорити меню і культурну програму.
Корисна порада
В цілому, успіх вашого свята залежить тільки від фантазії і зусиль, які ви готові вкласти в його організацію. Але якщо ви не дуже довіряєте своєму смаку і готові викласти енну суму - ніщо не заважає вам звернутися до професіоналів. Сьогодні послуги event-агентств можна знайти практично в будь-якому місті.