Як запарювати віники в баню.

Руську баню можна вважати національним символом країни. Різного роду лазні існують у багатьох народів, але саме в Росії баню неможливо уявити без банного віника. Щоб отримати справжню насолоду від походу в парилку, потрібно вміти не тільки вибрати хороший віник, а й правильно його запарити.
Вам знадобиться
  • - віник
  • - лазня
  • - гаряча і холодна вода
  • - тазик
Інструкція
1
Віники для лазні заготовляють з різних порід дерева, навіть з ялинки, але найпоширенішими його різновидами вважаються дубовий і березовий. Хороший віник повинен бути сухим, пружним, із зеленою неосипающейся листям.
2
Якщо ви по приходу в лазню просто засунете віник в гарячу воду, ви його безнадійно зіпсуєте. В процедурі запарювання є свої хитрощі і нюанси.
3
Прийшовши в лазню, обполосніть віник в теплій воді, щоб змити з нього пил і частинки бруду, і відразу ж покладіть на 5 хвилин в холодну воду. Після чого знову обмойте його теплою водою, перенесіть в глибокий таз, залийте окропом і накрийте кришкою на 10 хвилин. Уважно огляньте заварили листя. Якщо вона стала сірою і липкою, віник краще викинути, паритися їм не вийде. Якщо ви потримаєте віник 10 секунд над розпеченій каменкой, він стане ще гаряче і ароматні.
4
Хвойні віники можна використовувати тільки свіжі, тому особливих премудростей в їх запарюванні немає. Просто помістіть один з них в таз з окропом і залиште на 15-20 хвилин. Таким віником можна користуватися дуже довго, від 3 до 5 разів, але не забувайте, що робити це дозволяється тільки здоровим людям, особливу обережність слід проявляти паряться з чутливою шкірою.
5
Деякі лазневі любителі воліють трав'яні віники, наприклад, з кропиви. Процедура запарювання при цьому повинна лише пом'якшити кропиву, зробити її не такою пекучою. Тому зв'язці кропиви варто влаштувати парочку контрастних ванн, перекладаючи її з тазика з холодною водою в гарячу і навпаки через кожні 2 хвилини 3-4 рази. Використовувати трав'яний віник можна всього 1 раз, після чого його варто викинути.
Корисна порада
За день до походу в лазню, обполосніть віник гарячою водою і упакуйте в пластиковий пакет. На ранок він буде готовий до вживання.