Як вибрати ковзани початківцю.

Катання на ковзанах - улюблена зимова (а з появою закритих ковзанок - не тільки зимова) забава. Катання на ковзанах відмінно вчить володінню власним тілом, координації, нешуточно навантажує більшість м'язів. Похід на ковзанку - найкращий спосіб поєднати приємне з корисним. Залишилося лише правильно вибрати ковзани . Як відомо, ковзани поділяються на хокейні, фігурні та аматорські (прогулянкові).
Вам знадобиться
  • - шкарпетки, на які ви плануєте надягати ковзани.
Інструкція
1
Прогулянкові конькіЛюбітельскіе (прогулянкові) ковзани підійдуть тим, хто не надто часто відвідує каток і воліє просто спокійне вільне катання. Кілька порад з вибору таких ковзанів: - вибирайте ковзани, максимально жорстко фіксують ступню; - приміряйте ковзани, попередньо вдягнувши шкарпетки, в яких збираєтеся відвідувати ковзанку (тонкі - для критого приміщення, товсті - для відкритого повітря); - перевірте заточку ковзанів - не завжди ковзани продають з уже заточеними лезами; - віддайте перевагу моделям з жорстким «стаканом» .Основную увагу при виборі приділяйте тому, наскільки зручно в таких ковзанах вашої нозі.
2
Хокейні конькіПравільние хокейні ковзани повинні сидіти на нозі як влиті - не завдаючи ані найменших незручностей. Неприпустимо, щоб нога «гуляла» в черевику - це загрожує травмами.
3
Фігурні конькіВибірайте черевики середньої жорсткості - ті, що дозволяють нозі згинатися в гомілковостопному суглобі, коли ви виконуєте пріседаніеКак можна більш точно підберіть розмір і повноту черевик - ступні повинні повністю заповнювати їх внутрішній простір. Вільно бовтається у взутті нога - гарантія отримання травм.
Зверніть увагу
При покупці лез для ковзанів окремо від черевиків неодмінно перевірте, щоб носок і п'ятка черевика були симетричні, тобто перебували на одній лінії.
Корисна порада
Не варто купувати дорогі моделі ковзанів, якщо ви буваєте на ковзанці пару раз на місяць і лише для того, щоб повеселитися з друзями.