Як визначити натуральний мед.

Мед - біологічно високоактивний продукт. Він - справжнє джерело корисних речовин, амінокислот, мікроелементів. За допомогою меду можна лікувати безліч хвороб, оскільки його вплив на організм воістину чудотворно. Але лікувальним є тільки натуральний мед. Як же відрізнити підробку?
Інструкція
1
Уважно розгляньте колір меду, пропонованого продавцем. Він повинен відповідати сорту продукту. Так, наприклад, каштановий, гречіший, глодовий меди більш темний, а липовий, конюшиновий мед майже білий.
2
Спробуйте мед на смак. Хороший мед має дуже зігріваючий солодкий смак і сильний медовий. Аромат і смак карамелі говорить про те, що мед або фальсифікований, або перетоплен. Перетоплений мед втрачає майже всі свої цілющі свойства.Налічіе кислуватого запаху, спиртової присмак меду говорить про те, що в продукті почалися процеси бродіння. Такий мед не варто купувати.
3
Спробуйте намотати мед на ложку. Якісний мед навертається на неї красивими золотистими стрічками. Фальсифікований мед навертаються не буде.
4
Перевірте вага меду, особливо якщо він розфасований в банки. Один літр меду важити більше 1,4 кг. Якщо вага менше - перед вами несправжній мед, або продукт, що містить сторонні добавки.
Зверніть увагу
З часом мед густіє. Тому, набуваючи мед наприкінці зими - початку весни, не лякайтеся, якщо продавець запропонує вам дуже густий мед.
Корисна порада
Купуючи мед на вагу, зверніть увагу, в чому продавець зберігає свій продукт. Мед не повинен зберігатися в металевих ємностях.
Мед підрозділяється на сорти, залежно від того, скільки разів медоносів був зібраний нектар бджолами. У Росії виділяють більше п'ятдесяти найбільш відомих медоносних рослин. Також мед називають і по географічній місцевості, яка пов'язана з його походженням. Щоб визначити, до якого сорту відноситься мед, іноді достатньо лише спробувати його на смак.
Мед, який зібраний бджолами з якогось певного рослини, зазвичай має неповторний характерний смак і аромат. Так, наприклад, каштановий мед володіє досить вираженим гіркуватим смаком і терпким різким ароматом. Липовий мед відрізняється ніжним солодкуватим смаком і своїм неповторним ніжним ароматом. Соняшниковий мед - досить-таки солодкий і практично не має запаху. Важко сплутати з якимось іншим і гречаний мед. Злегка гіркуватий присмак, вироблений ним ефект пощипування в горлі, тонкий аромат і темно-каштановий насичений колір відрізняють його від всіх інших сортів. Вербовий, тютюновий і деякі інші сорти меду - поряд з солодкими смаком, мають ще й досить різкій гіркотою. Необхідно розуміти, що отримати мед лише з одного медоносної рослини дуже важко, тому що поруч із пасікою, як правило, одночасно цвітуть кілька медоносів. Також при відкачці разом зі свіжим медом можуть потрапляти колишні запаси бджолиної сім'ї, які збиралися раніше з інших рослин. У зв'язку з цим, тільки досвідчені бджолярі, можуть безпомилково визначити походження змішаного меду по його смаку. Натуральний квітковий мед будь-якого сорту має солодкий смак, і крім того подразнює - відчувається терпкість різної інтенсивності. Такими властивостями не володіє штучний цукровий мед. На солодкість меду впливає концентрація складових цукрів і їх походження. Найсолодший на смак - мед, в якому найбільшою мірою міститься фруктоза. Мед же, отриманий від бджіл, яких годували цукровим сиропом, петмесом (звареним густим сиропом із соку різних фруктів і ягід), штучної глюкозою, менш солодкий, ніж квітковий мед. Якщо мед довго зберігався в металевій тарі, він набуває металевої присмак. При визначенні походження меду, крім смакових його особливостей, слід враховувати і швидкість його кристалізації. Наприклад, мед гречаний, соняшниковий, люцерновий закрісталлізовивается дуже швидко, а акацієвий, вишневий, шавлієвий і падевий - повільно. Кристалізація одуванчикового меду відбувається буквально в лічені дні. Смак і аромат меду з різнотрав'я відрізняється надзвичайною різноманітністю, внаслідок чого часто не представляє можливості визначити його походження.