Як закачати теми на телефон.

Кожна людина - індивідуальна, тому ми підсвідомо прагнемо виразити себе в розмові, в одязі і навіть в оформленні свого мобільного телефону . Попросіть своїх друзів показати вам свої мобільники і ви побачите, що навіть пристрої однієї фірми і однієї моделі мають зовсім різне оформлення. Варіанти оформлення екрану: його колір, малюнок, графіка іконок та індикаторів - теми, можна вибрати в налаштуваннях, а можна закачати теми на телефон з Інтернету.
Інструкція
1
Попит на оригінальне, індивідуальне оформлення мобільних пристроїв народив і пропозиція. Створенням тем, в тому числі і під замовлення, займаються багато компаній. Свою продукцію вони пропонують в інтернеті. Для того щоб зайти на їх сайти, достатньо в пошуковому рядку написати «теми на телефон ...» і вказати марку свого мобільного телефону. Ознайомтеся з каталогами тем і виберіть ту, що сподобається.
2
Багато тем пропонується безкоштовно, але при бажанні, оплатити заинтересовавшую тему можна електронними грошима або банківською картою. Для прискорення процесу завантаження, файл з темою стискається програмою-архіватором. Скачайте його в окрему папку і розпакуйте.
3
Підключіть телефон до комп'ютера, скориставшись USB-кабелем, який входить в комплект телефону. Якщо кабелю немає, то підключіться через інфрачервоний порт або Bluetooth. Вам також буде потрібно програмне забезпечення для синхронізації роботи ПК і телефону. Зазвичай, воно також входить в комплект поставки, але, якщо його немає, то скачайте необхідний драйвер з Інтернету.
4
Перевірте пам'ять телефону і, при необхідності, почистіть її, звільнивши місце дл файлу теми. Зазвичай, для тем в телефоні існує спеціальна папка, звідки вони і вибираються. Завантажте в неї потрібний вам файл, скориставшись програмою синхронізації і диспетчером файлів.
5
Підключіть телефон до комп'ютера через або, найкраще, за допомогою кабелю і програми синхронізації типу Nokia PC Suite, Siemens Data Suite. Зазвичай, ці програми і кабель входять в комплект телефону.
6
В меню телефону виберіть «Налаштування», пункт «Теми» і завантажте ту, яка була скачав. Тепер ваш телефон має новий цікавий дизайн, який відповідає вашим смакам.