Як відварити рис правильно. Як отвра правильно рис щоб він не злипався.

Рис дуже широко використовується в кухні різних народів. Десь з нього готують перші страви, комусь подобаються десерти з нього, а у східних народів рис вважається основним продуктом харчування. Для цього вони його просто відварюють і їдять.
Вам знадобиться
    • 1 склянка рису
    • 2 склянки води
    • сіль
    • каструля з щільною кришкою
    • таймер
Інструкція
1
Існує багато сортів рису і способів його приготування, внаслідок чого відварений рис має на виході найрізноманітнішу консистенцію. Рис, приготований за класичним рецептом, можна вживати в їжу, як самостійне блюдо, так і в якості інгредієнта при реалізації складних рецептів.
2
Добре промийте рис до тих пір, поки вода після нього не буде залишатися прозорою. Каламутні суспензії у воді означають, що рис містить велику кількість крохмальної крихти, що дає при варінні липку слиз.
3
Закип'ятіть воду, додайте в неї сіль, засипте рис, накрийте каструлю кришкою. Відкривати кришку або заважати вміст каструлі не потрібно. Звідти таймер, тримайте рис 5 хвилин на сильному вогні, після чого зменшіть вогонь до середнього і варіть 2 хвилини. Для заключних 2 хвилин зменшіть вогонь для мінімуму.
4
Вимкніть вогонь, але не відкривайте кришку ще 10 хвилин. По закінченні цього часу ви виявите в каструлі готовий розсипчастий рис, крупинка до крупинки. Ще одна перевага цього способу полягає в тому, що рис під час варіння не пригорає, а значить, і каструля залишається чистою.