Як виростити гарбуз.

Гарбуз, хоч і не вважає наші кліматичні широти своїми рідними, проте, добре прижилася на городах і ділянках середньої смуги. Від одного-єдиного насінини при сприятливих обставинах можна отримати до 50 кг смачної жовто-помаранчевої м'якоті. З вирощуванням гарбуза легко впорається навіть непрофесіонал.
Інструкція
1
Висаджувати гарбуз в грунт можна як насінням, так і розсадою. Чим холодніше і суворіші клімат, тим менше можливостей буде у рослини розвинутися і встигнути дати плоди, тому самі вирішуйте, який вид посадки вам підходить більше.
2
Гарбузове насіння добре проростають вже при температурах 14-15 ° C, перед посадкою їх необхідно прогріти в духовці при температурі 50 ° C протягом 3 годин. Ця процедура стимулює майбутнє рослина до утворення більшої кількості жіночих зав'язей, з яких розвинуться гарбуза.
3
Висаджувати гарбуз можна в звичайний садовий грунт на землі або органічній основі, типу преющего коспоста. Встановіть на перших порах поверх грядки вкриває конструкцію, яка збереже молоді рослини від пошкоджень весняними заморозками.
4
Гарбуз дуже швидко проростає і утворює великі, усипані квітами батоги. Кращі плоди ви зможете отримати тільки з центрального її стебла, тому видаляйте бічні пагони без зайвого жалю.
5
Щоб підвищити врожайність, можна застосувати штучне запилення. Виробляти його потрібно в суху погоду до 11 години ранку, поки пильовики не встигли ще обсипатися. Зірвіть чоловічий квітка і поводите їм по рильце всередині жіночого квітки. Якщо ви все зробили правильно, вже в наступні дні ви зможете побачити значне збільшення плода під квіткою.
6
Знімати гарбузове плоди слід тільки тоді, коли вони досягнуть зрілості. Стигла гарбуз має добре виражений малюнок, щільну кірку і підсохнула плодоніжку. Якщо холоду і погана погода змушують вас зняти плоди раніше терміну визрівання, пускайте їх в переробку в першу чергу, в той час, як стигла гарбуз може без жодного для себе збитку зберігатися до самої зими і навіть довше.
Зверніть увагу
При зберіганні гарбуза крохмаль переходить в цукор, тому не варто дивуватися більш солодкого смаку довго зберігалися плодів.