Як зробити стяжку на підлогах.

Для того що б відрегулювати рівень підлоги по всій площині роблять стяжку . Як правило така необхідність виникає при капітальному ремонті ванної кімнати, туалету, коридору, кухні. Стяжку виконують двома технологічними способами «сухим» і «мокрим». Розглянемо покрокову інструкцію, як зробити стяжку за допомогою цементно-піщаної суміші.
Вам знадобиться
  • Грунтовка, маяки, цемент, пісок, правила
Інструкція
1
Видаліть стару підлогу, ретельно приберіть сміття. Якщо є отвори в підлозі - закладіть їх безусадкова цементом. Потім по всій поверхні пройдіть ґрунтовкою глибокого просочення.
2
На висоті 1,5 метра зробіть позначки, використовуючи водяний рівень по всьому периметру приміщення. З'єднайте їх лінією, утворюючи тим самий базовий рівень стяжки. Зробіть заміри від рівня стяжки до рівня чистої підлоги.
3
Закріпіть по всьому периметру на стінах руберойд так, щоб його рівень перевищував на 10-15 см рівень майбутньої стяжки. Таким чином він буде виконувати роль гідроізоляції. Від найвищої точки рівня чистого статі відміряйте вниз 3-4 см - це і буде рівень нашої майбутньої стяжки.
4
Далі встановлюємо маяки, можна використовувати звичайний Т-образні профіль. Використовуючи рівень, встановіть на цементний розчин маяки так, щоб їх рівень збігався з рівнем стяжки. Встановіть перший маяк, відступивши від стіни 20-25 см, далі 30-40 см до наступного маяка. Після установки всіх маяків необхідно перевірити за допомогою рівня їх установку. Поки цемент не затвердів, ви легко зможете змінити їх положення.
5
Після того як цемент під маяками засох, приступаємо до самої стяжці підлоги. Приготуйте розчин цементно-піщаної суміші у воді, 1 частина цементу до 3 частин піску.
6
Розчин заливається по смугах на висоту 5-10 мм вище рівня маяків, потім за допомогою правила доводять до рівня стяжки. Перед початком заливки наступної смуги змочіть край залитої стяжки водою для кращого зчеплення з заново вкладених розчином.
7
Після закінчення заливки всього статі, необхідно витримати 24-28 днів. Весь цей час поливайте стяжку водою. Руберойд виступаючий на стінах зріжте.