Як нумерувати сторінки в ворде.

При виведенні на друк великої кількості сторінок документа найкраще їх пронумерувати. У цьому випадку читати документ буде набагато зручніше. Порядок дій при вставці номерів сторінок в Word 2003 і Word 2007-2010 трохи різниться.
Інструкція
1
Якщо у вас одна з двох останніх версій пакета Microsoft Office (2007 або 2010), щоб пронумерувати сторінки в документі, вам потрібно перейти на вкладку «Вставка» і клацнути на кнопці «Номер сторінки» в розділі «Колонтитули». Вам буде запропоновано декілька варіантів розташування номерів на сторінках документа. Клацніть на відповідному, і натисніть клавішу Esc.
2
Якщо ви користуєтеся пакетом Office 2003, то для нумерації сторінок в Word клацніть в меню «Вставка» і виберіть пункт «Номери сторінок». У діалоговому меню виберіть положення номерів на сторінках, вирівнювання по правому або лівому краю, необхідність відображати номер на першій сторінці та інші опції, а потім натисніть «ОК».
Зверніть увагу
Колонтитули та нумерація сторінок Word 2007. З додаткових можливостей форматування найбільш часто використовується можливість створення колонтитулів. Для роботи з колонтитулами в Ворд 2007 призначена панель "Колонтитули" (стрічка "Вставка").
Корисна порада
При роботі з документом Microsoft Word 2010 нам необхідно буває пронумерувати сторінки, але деякі починаючі користувачі персонального комп'ютера не знають, як нумерувати сторінки в Word 2010. Коли ви виберіть пункт «Номер сторінки» в документі Word 2010 розкриється додаткове меню, відносяться до нумерації сторінок в Word 2010.