Як визначити, нормальна вага чи ні.

Ожиріння - хвороба нашого століття. Однак бувають випадки, коли людина вважає себе повним, не маючи на це жодних підстав, крім своєї суб'єктивної точки зору. Між тим, поняття «ідеальний вагу » існує, і воно цілком об'єктивно. Ідеальна вага розраховується за різними формулами.
Вам знадобиться
  • - калькулятор
Інструкція
1
Проста формулаЕто найпоширеніший спосіб обчислити свою нормальну масу тіла. Візьміть своє зростання в сантиметрах і відніміть від нього число: - 110, якщо ви - жінка; - 100, якщо ви - мужчіна.Ітог - ваш нормальну вагу. Якщо реальна вага значно відрізняється від нього в більшу сторону - оголосіть бойкот холодильника і вирушайте в спортзал.
2
Формула ІМТ (індекс маси тіла) Візьміть свою вагу в кг, розділіть на зростання в метрах, перед тим зведений у квадрат. Результат - ваш індекс маси тела.Нормой вважають ІМТ в межах 19-25. ІМТ менше 19 сигналізує про нестачу маси, більше 25 - про надмірну вагу, більше 30 - про ожиріння, більше 40 - про сильне ожирінні.
3
Формула Лоренца1. Від свого росту (в см) відніміть 100; 2. Потім знову від свого росту (в см) відніміть 150 і отриманий результат розділіть навпіл; 3. Від числа, отриманого в пункті 1, відніміть число, отримане в пункті 2. Результат - ваш ідеальний вагу.
4
Формула БонгардаВозьміте своє зростання (в сантиметрах) і помножте на об'єм грудей. Отримане в результаті число розділіть на 240. Результат - ваш ідеальний вагу. Так, наприклад, при зрості 160 сантиметрів і обсязі грудей 96 сантиметрів ідеальним буде вага в 64 кілограми.
Корисна порада
Обчислюючи свою ідеальну масу тіла, робіть поправку на свій тип складання. Основних типів три: нормостеники, астеники і гиперстеники.