Як робити змивку. Як зробити домашню змивку.

Дуже багато жінок в якийсь момент стикалися з необхідністю видалити з волосся невдалий колір або «вийти» з пекучих брюнеток. Але як це зробити, не зашкодивши волоссю, особливо тим, які пошкоджені фарбуванням та/або хімічною завивкою? Для цього існують різні змивки. Звичайно, найкраще проводити змивку в салоні у досвідченого майстра, але можна виконати цю процедуру і вдома.
Вам знадобиться
  • - засоби для змивки;
  • - біла хна;
  • - біла глина;
  • - мед;
  • - оливкова олія ;
  • - яєчний жовток.
Інструкція
1
Використовуйте для змивки спеціальні засоби: Estel Color-off, Blondex та інші. Якщо у вас є відросло коріння волосся - будьте гранично уважні зі змивом - вона сильно знебарвлює натуральний колір шевелюри.
2
Якщо ви фарбували волосся за допомогою хни - змити рудий колір допоможе біла хна або регулярні маски з оливкової або обліпихової олії. Просто нанесіть масло на волосся, залиште на півгодини, потім ретельно вимийте голову. Повторюйте до бажаного результату.
3
Ще один рецепт «домашньої змивки». Змішайте яєчний жовток, білу глину, мед і оливкове масло приблизно в рівних пропорціях. Злегка втирайте суміш у волосся, залиште на волоссі на півгодини-годину, потім змийте. Разом з маскою повинна змитися неабияка частина фарби.
Зверніть увагу
Не очікуйте, що після першої ж змивки ваш волосся повністю позбавитися від фарби. Розраховуйте на те, що за одну змивку шевелюра посвітлішає на один тон.
Корисна порада
Будьте гранично акуратні, використовуючи білу хну. На відміну від звичайної, цей препарат має не природне, а хімічне походження, і при невмілому використанні здатний зіпсувати волосся.