Як навчити говорити папугу Кореллі. Як навчити кореллу говорити.

Нерідко папуг Кореллі заводять саме через здатність імітувати слова і звуки. Однак розмовляти зможе далеко не кожен птах цього виду. Якщо ваша пташка активно цікавиться навколишнім світом, багато щебече, а також охоче йде на контакт з людьми, значить у неї є всі необхідні якості для того, щоб навчитися говорити.
Вам знадобиться
  • Для навчання вашого папуги вам знадобиться час. Крім цього, можна записати диск з улюбленою музикою, щоб птах слухала її під час вашої відсутності.
Інструкція
1
Для початку станьте справжнім другом для вашої птиці. Найчастіше, коли папуги беруть у сім'ю, Кореллі ще досить мала. Тому треба показати, що ви є її рідний стаей.Почаще розмовляйте з папугою. Не кричіть на нього. Пам'ятайте, що у папуг дуже слабке нічний зір, тому їх досить легко налякати в темряві.
2
Коли птах освоїться в будинку, можна починати її навчання. Під час гри з папугою кілька разів повторіть одну і ту ж фразу. Бажано, щоб у ній були присутні такі звуки як "а", "о", "к", "р", "т" або "п". Їх папузі повторити легше всего.Говоріте з птахом, використовуючи різну інтонацію, щоб вона розуміла, що ви звертаєтеся саме до неї. Нерідко папуга починає повторювати фрази, які чує найчастіше. Тому якщо у вашій мові присутні якісь слова-паразити, постарайтеся не вживати їх при птиці.
3
Для того, щоб ваш пернатий друг не нудьгував, можна записати диск з вашими улюбленими мелодіями і ставити їх, коли ви надовго відлучаєтеся з дому. Через деякий час папуга може приємно здивувати вас тим, що самостійно виконає пісні, які вам так подобаються.
Зверніть увагу
Вважається, що краще піддаються навчанню самці Кореллі. Однак деякі заводчики стверджують, що самки Карелл мають гарну артикуляцією і краще вимовляють слова, ніж самці.
Корисна порада
Корелли - кмітливі птиці. Тому якщо ви будете озвучувати всі свої дії, то скоро папуга почне повторювати за вами. Наприклад, говорите птахові "приємного апетиту" щоразу перед годуванням, і птиця почне повторювати цю фразу виключно під час їжі.
Якщо у вас в будинку живе папужка, ви напевно захочете навчити його розмовляти. У випадку з птахом породи Кореллі це завдання досить нескладна, тому що такі папужки вважаються здатними. Причому більше слів запам'ятовують самці корелл, самки теж бувають досить талановитими в цьому плані. У будь-якому випадку, щоб здійснити задумане, доведеться докласти зусиль.
Інструкція
1
Першим ділом створіть приємну для пташки обстановку. Папузі повинно бути комфортно, при цьому він не повинен ні на що відволікатися. Виключіть поява сторонніх шумів і інших подразників. Клітку краще залишити відкритою.
2
Оберіть фрази, з яких почнете навчання. Найкраще папуги запам'ятовують свої імена, найчастіше - з схвальними епітетами, наприклад, «Проша хороший». Слова і фрази повинні звучати з лагідною інтонацією. Тоді Кореллі легше буде їх освоїти.
3
Вчити можна тільки папуги , який живе один. Птахам в парі немає чого спілкуватися з людиною на його мові, навчити словами таких папужок непросто. Займатися з вихованцем повинен один і той же чоловік, краще, якщо це буде жінка, так як папуги легше запам'ятовують слова, вимовлені високими голосами.
4
Навчання потрібно проводити вранці і ввечері. Повторюйте одну і ту ж фразу або слово протягом 15-30 хвилин. Найкраще говорити на одній і тій же висоті, з однаковою інтонацією, повільно і чітко, досить голосно. Коли птах освоїть урок, можна розширювати її лексикон, вводячи нові слова і пропозиції.
Корисна порада
Можна навчити кореллу вимовляти фрази до місця, наприклад, коментувати дії господаря. Для цього супроводжуйте однаковими словами одні й ті ж дії - купання птиці, її годування і т.п. Скоро пташка заговорить майже осмислено.