Як перезавантажити ноутбук.

Зниження цін на ноутбуки і поява на електронному ринку потужних портативних комп'ютерів дозволило багатьом відмовитися від використання громіздких і галасливих системних блоків. Але якщо на системному блоці завжди була кнопка Reset, за допомогою якої можна було перезавантажити комп'ютер, то на ноутбуці перезавантаження виконується інакше.
Інструкція
1
Про всяк випадок нагадаємо традиційний спосіб перезавантаження будь-якого комп'ютера (як стаціонарного, так і ноутбука), що працює на операційній системі Windows. Натисніть кнопку «Пуск» - «Завершення роботи», а потім виберіть команду «Перезавантаження». Зробивши три клацання мишею, ви правильно закінчите роботу системи і виконайте процедуру перезавантаження.
2
Бувають випадки, коли збої програмного забезпечення або системні помилки призводять до «зависання» комп'ютера. Але ноутбуці немає кнопки Reset, але перезавантажити його можна таким чином: натисніть і утримуйте кнопку включення ноутбука протягом декількох секунд. У більшості випадків це призведе до вимикання ноутбука. Після цього можна включати його знову.
3
Якщо ж кнопка живлення не реагує на натискання, можна вдатися до іншого способу. Якщо вийняти акумуляторну батарею в ноутбуці, то він автоматично відключиться. Вставивши батарею назад, можна буде включити ноутбук. Тільки не забудьте від'єднати провід живлення від ноутбука перш, ніж ви станете виймати батарею.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GUx5vRd6cmU
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що в разі примусового перезавантаження ноутбука все незбережені дані можуть бути втрачені.