Як навчитися на велосипеді.

Ви все життя мріяли про велосипеді , але навчитися кататися у вас так і не вийшло. Нічого страшного. Навчитися кататися можна в будь-якому віці. Головне - бажання.
Інструкція
1
Навчіться тримати рівновагу. Вправи на рівновагу можна почати виконувати задовго до того, як ви купите велосипед. І робити це можна під час самих звичайних прогулянок. Обійдіть калюжу по поребрику, намагаючись в неї не наступити. Перейдіть струмок по камінцях або вузькому колоді. Робіть це регулярно.
2
Опустіть сідло велосипеда в самий низ. Це потрібно для того, щоб ви в будь-який момент змогли встати ногами на землю. Зніміть педалі. Поки вони вам не знадобляться, а травму можуть завдати.
3
Оберіть рівну ділянку неподалік від будинку. На асфальті не повинно бути вибоїн і горбів. Спробуйте відштовхнутися ногами від землі і проїхати кілька метрів по доріжці. Робіть цю вправу, поки не навчитеся утримувати рівновагу 20-30 метрів. Тренуйтеся так протягом декількох днів.
4
Трохи підведіть сідло. Ви повинні діставати до землі кінчиками пальців ніг. Продовжуйте вправи на рівновагу.
5
Прикрутите педалі і підійміть сідло до звичайного рівня. Тренуйтеся на тій же самій доріжці. Освойте гальма. Кілька разів прокотіться від одного краю доріжки до іншого, загальмувавши в кінці.
6
Перейдіть на невелику гірку. З'їжджайте з неї кілька разів, не крутячи педалей і пригальмовуючи в кінці.
7
Навчіться повертати. Пам'ятайте, що під час повороту крутити педалі не потрібно, швидкість і так досить висока.
8
Перед тим, як виїжджати на вулицю, повторіть правила дорожнього руху.
Зверніть увагу
Щоб зберегти рівновагу, повертайте завжди в бік нахилу велосіпеда.Начінайте з коротких тренувань. У перші дні вони не повинні перевищувати півгодини. "Беспедальний" етап не повинен тривати занадто довго, інакше потім буде важко освоїти гальма. Перед тим, як почати кататися, необхідно навчитися правильно падати. Дотримуйтесь правил безпеки на дорозі. Недосвідченому велосипедисту не варто виїжджати відразу на проїжджу частину. Якщо ви вже навчилися тримати рівновагу, користуватися гальмами і крутити педалі, катайтеся перший час по спеціальних доріжках.
Корисна порада
Пасажира можна брати, якщо ви вже достатньо освоїлися на дорозі. Для маленької дитини зробіть спеціальне сідло попереду дорослого. Ні в якому разі не саджайте його на багажник. Обзаведіться велосипедної екіпіровкою. У будь-якому випадку шолом, налокітники та наколінники вам не зашкодять.