Як відформатувати файл.

Для того, щоб відформатувати будь-який текстовий файл , потрібен текстовий редактор. В даний час існує безліч програм, призначених для редагування тексту. Можна використовувати простий текстовий редактор, який встановлюється разом з операційною системою. Є великі гіганти, на зразок Мікрософт ворд або IBM Lotus, з величезною кількістю всіляких функцій, якими більшість користувачів ніколи не скористаються.
Вам знадобиться
  • текстовий редактор
Інструкція
1
Відкрийте файл, який хочете відредагувати обраним редактором.
2
Після цього виберіть, що вам важливо виділити в цьому тексті, щоб інформація відразу привертала увагу. Вибравши слово, якийсь абзац або весь текст цілком, уважно подивіться на панель інструментів, які є в текстовому редакторі. І вже тут вам відкривається величезний простір для творчості.
3
Ви можете змінювати колір шрифту, збільшувати його, розташувати в тій частині сторінки, в якій вам хочеться і багато чого ще. Наприклад, можна збільшити інтервал між рядків, для цього існує декілька способів. Найпростіші: клікнути по відповідній іконці на панелі інструментів, або виділивши потрібну кількість знаків і клацнувши правою кнопкою миші, натиснути «абзац», де ви вже вказуєте потрібний нам інтервал. Також ви можете зробити ваш текст об'ємним або анімованим, натиснувши іконку «параметри анімації».
Зверніть увагу
Якщо ви хочете зробити ваш текст запам'ятовується, зрозумілим, розфарбованим у різні кольори веселки, або бажаєте, щоб він був схожий, припустимо, на старовинний манускрипт, то все це вам допоможуть втілити в реальність потужні текстові редактори. Якщо ж вам потрібно просто набрати текст і зберегти якусь текстову інформацію, то підійде і звичайний вбудований редактор вашої операційної системи.
Корисна порада
У новій версії Мікрософт Ворда 2010 є безліч функцій, які зручно розсортовані по відповідним категоріям. І знайти бажану функцію, вже не складно труда.Благодаря можливостям сучасних редакторів в тексті можна втілювати практично будь-які ваші фантазії. Вставити картинку або таблицю, скласти діаграму, зберегти ваш текстовий файл в іншому форматі, все це робиться дуже просто. Завжди можна перевернути текст, змінити орієнтацію сторінки і збільшити відстань між буквами. Багато перекладачі та словники зараз можна інтегрувати з різними текстовими редакторами і, якщо необхідно, відразу переводити текст.