Як визначити регіон за номером.

Якщо вам знадобилося дізнатися, з якого регіону надійшов дзвінок на ваш телефон, або в який регіон доведеться дзвонити вам по номером вказаним в оголошенні, то немає нічого простішого , ніж отримати таку інформацію за допомогою інтернету.
Інструкція
1
В інтернеті можна знайти багато різних пропозицій щодо визначення регіону за номером. Як мінімум два з усіх працюють чітко, і дозволяють безкоштовно визначити не тільки області Російської Федерації, але також і операторів країн СНД.
2
Один із сервісів по визначенню регіону можна спробувати за адресою http://www.gsm-inform.ru/info. Вам потрібно ввести номер телефону в поле для введення і натиснути кнопку «Пошук». У відповідь вам буде надана інформація про країну, регіоні та операторі абонента, на якого зареєстрований номер телефону.
3
Інший схожий онлайн-визначник регіону за номером знаходиться на сайті www.spravportal.ru. Перейшовши на сайт, клацніть по посиланню «Визначити оператора за номером телефону» і введіть у поле пошуку номер телефону. Натисніть кнопку «Визначити оператора», після чого вам буде надана інформація про оператора, країні та регіоні.
Перші симптоми варикозу можуть з'явитися ще задовго до прояву видимих ознак хвороби. Вони розвиваються поступово, а передують їм несприятливі фактори - плоскостопість, надмірні фізичні навантаження, тривале перебування на ногах або здавлення вен незручною одягом. Все це сприяє застою крові у венах, зниження еластичності їх стінок і розширення.
Інструкція
1
Найчастіше розвивається варикоз підшкірних вен нижніх кінцівок. Перші його симптоми можуть з'являтися і зникати протягом багатьох років і проявляються тяжкістю і незначними ниючі болями в ногах. Але найчастіше ці ознаки залишаються без уваги, оскільки нагадують симптоми звичайної втоми або інших хвороб - плоскостопості, остеохондрозу та інших.
2
При тривалому впливі несприятливих факторів відбувається подальший розвиток хвороби, і з часом ниючі болі стають більш вираженими. Через венозного застою з'являється важкість у ногах. В області гомілковостопного суглоба до вечора утворюються набряки - ознака порушення венозного відтоку. А через шкіру поступово починає проступати венозний малюнок.
3
Далі, за відсутності лікування і профілактики, знижена еластичність судин призводить до більш помітного розширення вен. Вони починають проступати через шкіру, переважно з внутрішньої сторони гомілки і стегон. У місцях їх розширення утворюються малопомітні на першому етапі вузли.
4
Порушення кровообігу і кровопостачання тканин при варикозі призводить до потемніння і пігментації шкіри, її сухості і свербіння. Через недостатнє харчування вона ставати тонкою, як пергамент, і найменша травма здатна привести до довго незагоєною рані.
5
У міру прогресування захворювання відбувається посилення всіх ознак варикозу . З'являється пульсуючий біль, не пов'язана з тривалим перебуванням на ногах. Вени стають явно вираженими і нагадують звиті тяжі, що проступають крізь шкіру.
6
Запущені форми варикозу можуть закінчитися утворенням тромбів (через застій крові в утворилися вузлах вен) і трофічними, незаживающими виразками (через можливих пошкоджень шкіри і порушеного її кровопостачання).