Як поміняти фон на сайті. фон для сайту Як поміняти.

Той, хто любив в школі алгебру і англійська мова зможе швидко навчитися програмувати на початковому рівні. Але зараз створюються рішення досвідченими програмістами по створенню платформ для створення сайтів. При чому сайт може зробити навіть школяр.
Вам знадобиться
  • Платформа для створення сайту Ucoz.
Інструкція
1
При створенні сайту вам пропонується вибрати певний шаблон (тему оформлення) вашого майбутнього сайту. Найчастіше виходить так, що шаблон вам сподобався, а фон в цьому шаблоні виявився невдалим. Щоб змінити фон вашого шаблону необхідно зробити наступне: відкрийте "Панель управління" вашого сайту - "Управління дизайном" - "Редагування шаблонів" - відкрийте "Таблицю стилів (CSS)". Тепер натисніть клавіші "Ctrl + F" (пошук) - введіть "body". Після "background" ми побачимо адреса розташування цієї картинки.
2
розмістіть цей адресу. У новій вкладці браузера перейдіть на головну сторінку сайту і допишіть адресу зображення. Якщо на екрані з'явиться картинка нашого фону, значить, йдемо далі, інакше необхідно знайти іншу адресу на фон сайту.
3
Після того, як ви знайшли основну картинку вашого сайту, відредагуйте її в Photoshop'e або замініть на іншу. З приводу розмірів картинки обмежень немає, бажано підібрати картинку, що буде добре вписуватися в дизайн сайту. Після вибору або редагування картинки необхідно завантажити її в "Файловий менеджер".
4
Повертаємося до "Таблиці стилів (CSS)", знаходимо рядок "body" і міняємо назву старого фону на новий. Натискаємо кнопку "Зберегти" - переходимо на головну сторінку і насолоджуємося новим фоном на вашому сайті.
Корисна порада
Також в "Таблиці стилів" можна знайти і змінити багато інших параметрів. Цей файл відповідає за графічну складову вашого шаблону.