Як перевести собаку на корм.

Багато власників собак вважають, що годувати своїх вихованців натуральною їжею набагато корисніше ніж сухим кормом. Однак це велика помилка. У сухих кормах міститься необхідна для собак кількість вітамінів і мінералів. А ось чи отримує їх вихованець, який їсть варене м'ясо і сир, невідомо. Крім цього, сухий корм звільняє господарів від готування і обмірковування раціону для собаки. Отже, якщо ви вирішили перевести собаку на спеціалізоване харчування, то вам доведеться виконати низку рекомендацій.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб повністю привчити собаку до нової їжі, вам знадобиться не менше тижня.
Інструкція
1
Для початку виберіть корм, який найбільше підходить вашому вихованцеві. Якщо у вас маленька собачка, то досить безглуздо буде давати їй корму для великих порід. Крім цього, потрібно пам'ятати про вік пса, а також його спосіб життя. У випадку якщо ви не впевнені у виборі, варто звернутися за консультацією до ветеринара.
2
Перекладати собаку на сухий корм слід поступово. У перші два-три дні замініть одну чверть звичайної їжі на сухий корм. Пам'ятайте, що змішувати їх не можна. Тому давайте сухий корм, наприклад, тільки на сніданок. Подивіться, як собака реагує на харчування, чи немає якихось побічних явищ.
3
Наступні три-чотири дні збільште кількість сухого корму і рівно настільки ж зменшите порції натурального. Давайте собаці більше води.Через тиждень можете повністю переводити собаку на сухий корм.
Зверніть увагу
Собак, що мають вже досить похилий вік, рекомендується не переводити на сухе харчування. Їх організм може не витримати подібної струсу.
Корисна порада
Якщо собака відмовляється їсти тільки сухі сухарики, то додайте в них трохи консервів або м'яса. Не перестарайтеся, на кожні сто грам корму має припадати не більше 10 грам добавок.