Як розблокувати сторінку. Як розблокувати контакт від спаму.

Для багатьох інтернет-користувачів сайт «В Контакте» став уже, можна сказати, другим домом. Величезна кількість людей хоча б раз в день обов'язково відвідує свою сторінку в цій соціальній мережі. Як правило, користувачі ставляться до своїй сторінці дуже трепетно і всіма силами намагаються захистити їх від спаму і інших неприємностей. Однак часом трапляється так, що користувач не може зайти на свою сторінку з причини того, що вона заблокована. Якщо з вами сталася така неприємна ситуація, то нижче ви можете знайти інструкцію. Вона допоможе вам повернути сторіночку без особливих втрат.
Інструкція
1
Перш за все, дізнайтеся причину, по якій ваша сторінка заблокована. Якщо це сталося випадково і ви не зробили нічого, що суперечить правилам сайту, то просто напишіть в технічну підтримку лист. Адреса пошти - support@vkontakte.ru. Попросіть розблокувати вашу сторінку.
2
Якщо ви все ж справді порушили правила сайту і модератори відхилили ваше прохання про розблокування, то спробуйте інший метод. Змініть свій IP адреса. Пошукайте в мережі сервіси, які можуть поміняти або приховати ваш IP (наприклад, сервіс «Анонимайзер»), так як рахунок у соціальній мережі блокується саме на вашу IP.
3
Якщо сторінка заблокована спамерами і вимагає активації по смс, головне - ні в якому разі не відправляйте смс на вказаний номер! Ви просто втратите значну суму грошей. Подібна проблема відбувається через вірус, що влаштувався на вашому комп'ютері, тому потрібно знайти вірусний файл і удаліть.Для цього відкрийте Диск С - Windows - System 32 - Drivers. Знайдіть файл під назвою hosts, відкрийте його за допомогою блокнота. Видаліть в цьому файлі все, крім «127.00.1 localhost». Потім закрийте всі вікна і перезавантажте комп'ютер. Якщо попередня операція не допомогла, спробуйте зайти на сайт антивіруса (Касперського або Dr.Web) і за допомогою спеціального сервісу спробуйте отримати ключ до розблокування своєї странічкі.Существуют спеціальні програми для знаходження вірусів і спаму і шпигунських програм. Спробуйте скористатися ними, напевно вони допоможуть вам розблокувати вашу сторінку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cAeq0y2kj5s