Як знебарвити фото.

В чорно-білих знімках є свій шарм, щось привабливе і зачаровує. Деякі чорно-білі знімки здатні передати більше емоцій та теплоти, ніж кольорові фотографії . Розглянемо пару простих і загальнодоступних способів перетворити кольорові фотографії в чорно-білі, використовуючи які, вам не буде потрібно вникати в тонкощі фотошопа.
Інструкція
1
Почнемо з найлегшого способу, що не потребує наявності на комп'ютері встановлених графічних редакторів - знебарвила фото онлайн. Перейдіть за адресою http://www.effectfree.ru і відкрийте розділ «Зробити чорно-білим». Натисніть на кнопку «Виберіть файл», щоб завантажити фотографію з комп'ютера, або введіть адресу посилання на фото з інтернету. Після завантаження знімка, клацніть на чорно-білому гуртку, а після того, як фото змінить колір, натисніть на кнопку «Застосувати кольоровість». Тепер клацніть «Завантажити та продовжити», щоб зберегти фото на комп'ютері.
2
Навряд чи на ваш комп'ютер не встановлений пакет Microsoft Office, а адже в ньому за умовчанням існує простий графічний редактор Microsoft Office Picture Manager (Диспетчер малюнків Microsoft Office). Знайти його можна натиснувши кнопку «Пуск» - «Всі програми» - «Microsoft Office» - «Засоби Microsoft Office». Запустіть програму і додайте в неї фото. Для цього просто перетягніть файл у вікно програми. Клацніть кнопку «Змінити малюнки» на верхній панелі, а потім клацніть у меню справа на кнопці «Колір». Встановіть для пункту «Насиченість» значення «-100». Збережіть отриманий результат з меню «Файл» - «Зберегти як».