Як коптити в аерогрилі. м'ясо копчене в аерогрилі.

Конвекційна піч, аерогриль, відносно недавно з'явилася на наших кухнях, але вже багато господинь оцінили її гідності. Для приготування страв вона витрачає на 30% менше енергії, ніж звичайна духовка. Процес приготування їжі в ній займає менше часу за рахунок руху гарячого повітря. У ній можна готувати різні страви, у тому числі і копчені.
Інструкція
1
Для того щоб коптити в аерогрилі різні продукти - м'ясо, рибу, вам буде потрібно препарат, що надає стравам своєрідний копчений присмак і характерний золотистий колір, його ще називають «рідкий дим» і вільхові тирса. Ці тирсу продають в якості аксесуарів до аерогриля і купити їх можна в будь-якому супермаркеті.
2
Перед копченням продукти слід підготувати. Спочатку м'ясо або рибу промивають, натирають сіллю і спеціями, поливають препаратом для копчення і залишають на деякий час при кімнатній температурі, щоб замаринувати. Рибу можна тримати годину - два, м'ясо - до 12 годин.
3
Якщо ви готуєте м'ясний рулет або рибу, то краще перев'язати їх мотузкою з натуральних волокон, щоб м'які копчені продукти не розвалилися після приготування. Грати можна змастити олією, щоб до неї нічого не прилипало.
4
Покладіть на неї вашу рибу і встановіть решітку на нижній рівень аерогрилю. На вехньої рівень поставте Стімер - спеціальну коробочку з отворами, в який насипте вільхові тирса, злегка змочивши їх водою. Стімер, зазвичай, входить в комплект аерокріля.
5
Режим приготування для копченої риби можна використовувати одноетапний, встановивши робочу температуру на 180оС, а час приготування при середній швидкості вентилятора - на 40 хвилин.
6
Для приготування м'яса попередньо прогрійте аерогриль, на середню грати покладіть підготовлений шматок м'яса і готуйте в два етапи. Спочатку при температурі 230-235оС і середньої швидкості вентилятора тримайте м'ясо 10 хвилин, потім зменшіть температуру до 150оС і залиште його ще на 20 хвилин.