Як замовити авто.

Купівля автомобіля справа клопітка, а в деяких випадках і довгий. Черги в автосалонах знову набирають обертів. Прийти і в той же день виїхати на новому автомобілі практично неможливо. Ви можете замовити автомобіль бажаної комплектації і чекати поставки.
Інструкція
1
Часи, коли машину в автосалоні замовляли за кілька місяців, знову повертаються. Автомобільний ринок оговтується після кризи, купівельний попит починає рости, з'являються доступні кредити. Під замовлення зазвичай роблять машини підвищеного споживчого попиту, автомобілі преміум-класу.
2
Для того, щоб замовити машину в автосалоні, необхідно укласти договір. У договорі будуть прописані всі технічні характеристики автомобіля, його комплектація, колір, додаткове устаткування. Завжди уважно вивчайте договір, звертайте увагу на будь-які неточності і помилки. Якщо раптом прийде машина не та, яку ви очікували, але з характеристиками за договором, вам доведеться її купувати.
3
Договір оформляється після внесення вами заставної вартості автомобіля. Початковий внесок може становити від 20 до 50% від вартості машини. Повна вартість автомобіля фіксується в договорі і не може бути змінена, навіть якщо до приходу вашого автомобіля дилер встановлює інші ціни.
4
Також в договорі прописані приблизні терміни очікування поставки автомобіля. Чекати доведеться місяць, а може, й півроку. Не лінуйтеся заїжджати в автосалон і цікавитися у менеджера про долю машини. У базі даних є інформація про вашу машину, і менеджер може подивитися, в якій стадії вона зараз знаходиться: в збірці або відправці.
5
Якщо ви шукаєте машину з пробігом, але в хорошому стані, можна звернутися у фірми, які займаються перегонкою автомобілів з-за кордону. Ви можете замовити автомобіль виходячи з бажаних критеріїв. З вами також укладуть договір і попросять передоплату. Очікування автомобіля може затягнутися на місяць. На жаль, гарантії, що приженуть автомобіль саме такої комплектації і кольору, немає. Але при покупці авто це питання з вами обговорять.