Як вирощувати хурму в домашніх умовах. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Хурма відноситься до субтропічним культурам, далеко не всі види її їстівні. Але ті, які можна їсти, мають настільки вишуканим смаком, що доводиться тільки шкодувати, що цей фрукт не виростає в наших кліматичних умовах . Але можна спробувати виростити хурму в домашніх умовах.
Вам знадобиться
    • стиглий плід хурми
    • горщик із землею
    • вода
Інструкція
1
Щоб посадити хурму, вам знадобиться стиглий і солодкий фрукт. Після того як ви його із задоволенням з'їли, свежевинутую кісточку плоду слід зарити в горщик із землею на глибину 1-2 см. Землю можна брати звичайну садову, все одно паросток доведеться скоро пересаджувати. Зволожите землю, накрийте горщик плівкою і поставте в тепле місце. Періодично піднімайте плівку, щоб переконатися, що земля у вас не запліснявіла. Через тиждень в горщику повинен з'явитися перший паросток. Якщо і через 2 нічого не зійшло, можете викидати землю разом з кісточкою, все одно толку з неї вже не вийде.
2
Після появи паростка приберіть поліетилен. Неотпавшую кісточку через пару днів можете спробувати прибрати самостійно, інакше вона погубить юне рослина. Хурма дуже швидко піде в ріст, тому підготуйте заздалегідь великі горщики, в які ви її будете пересаджувати. Не забувайте про те, що це все-таки дерево і його кореневій системі необхідно багато місця.
3
Коли деревце досягне висоти 30-50 см, пріщіпніте його зверху, щоб спонукати його до викиду бічних пагонів. По досягненню пагонами розміру 20-40 см, їх теж прищипують для освіти гілочок другого порядку, з якими слід вчинити так само. Таким чином, поступово у вас вийде маленьке дерево з округлою кроною.
4
Кімнатне дерево може досягати висоти до півтора метрів, і вже на четвертому році життя воно викине свої перші квіти. До цього часу його вже слід прищепити, якщо у вас є така можливість. Інакше плоди на вашому дереві будуть дрібними і кислими.
5
Рослина не слід поливати занадто часто, але в період активної вегетації його необхідно зволожувати в міру підсихання ґрунту. Якщо воно зацвіло в червні, то плодів варто очікувати в жовтні. Не бійтеся при цьому винести деревце на балкон або будь-яке інше відкритий простір. Воно не боїться холоду, а перший мороз навіть іде на користь плодам, роблячи їх особливо солодкими і соковитими.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u6hZqjnWHcQ
Корисна порада
На літо деревце хурми краще виставити на свіже повітря.