Як налаштувати бездротову мережу. Як підключитися до бездротової мережі.

Переваги бездротової мережі безперечні. У вас немає прив'язки до якогось конкретного робочого місця, і ви можете виходити в мережа з будь-якої точки вашої квартири, офісу, торгового центру і т.д., де є зона покриття мережі. Це зручно, і може значно спростити роботу будь-якої організації. Наша інструкція допоможе вам налаштувати бездротову мережу самостійно.
Інструкція
1
Знайдіть на своєму робочому столі значок «Мережеве оточення. Якщо на робочому столі відсутній цей значок, зайдіть в меню «Пуск//« Налаштування//«Мережеві підключення. Потім натисніть на значок «Мережеве оточення правою кнопкою миші. З'явитися спадаюче меню, в якому вам необхідно вибрати пункт «Властивості.
2
У вікні «Мережеві підключення правою кнопкою миші клікніть по значку« Бездротове мережеве з'єднання. З'явиться спадаюче меню, виберіть у ньому «Включити.
3
Далі у вікні «Мережеві підключення правою кнопкою миші знову клікніть по значку« Бездротове мережеве з'єднання, в меню натисніть «Властивості.
4
Перевірте параметри налаштувань на вкладці «Загальні. Галочки повинні стояти на кнопках «При підключенні вивести значок в області повідомлень і« Повідомляти при обмеженому або відсутньому підключенні.
5
Знайдіть і виберіть вкладку «Бездротові мережі в віконці« Бездротове мережеве з'єднання - «Властивості Якщо ви не виявили там такий вкладки, то у вікні« Бездротове мережеве з'єднання - «Властивості вам потрібно натиснути кнопку« Oк .В меню «Пуск натисніть кнопку «Налаштування, потім кнопку« Панель управління .В вікні «Панель управління два рази клацніть по значку« Адміністрування, двічі по значку «Служби .Убедітесь, що служба« Wireless Zero Configuration (або «Бездротова настройка) знаходиться в стані« Працює . Якщо ні, то клацніть два рази на «Wireless Zero Configuration, у вікні властивостей служби клікніть кнопку« Пуск і «Oк .В вікні« Мережеві підключення правою кнопкою миші натисніть значок «Бездротове мережеве з'єднання, виберіть« Властивості. Знайдіть вкладку «Бездротові мережі і переконайтеся, що на кнопці« Використовувати Windows для настройки мережі коштує галочка.
6
В поле «Надається перевага мережі натисніть кнопку« Додати. На вкладці «Зв'язки в поле« Мережеве ім'я (SSID) потрібно надрукувати MIAN (Увага! Всі букви повинні бути заголовними). Відзначте пункт "Підключитися, навіть якщо мережа не веде мовлення. У секції «Перевірка справжності в меню потрібно вибрати WPA. На вкладці «Шифрування даних в постає меню виберіть TKIP. Переконайтеся, що галочка стоїть на кнопці «Це пряме з'єднання комп'ютер-комп'ютер, а на« Точки доступу не використовується галочка не варто.
7
У віконці «Властивості бездротової мережі виберіть вкладку« Перевірка справжності. У секції «Тип EAP в постає меню потрібно вибрати« Protected EAP (PEAP). Приберіть галочку з кнопки «Перевіряти справжність як у комп'ютера при доступності відомостей про комп'ютер. Переконайтеся, що галочка не стоїть на кнопці «Перевіряти справжність як у гостя при відсутності відомостей про комп'ютер або користувача. Натисніть кнопку «Властивості.
8
У вікні «Захищені властивості EAP приберіть галочку з кнопки« Перевіряти сертифікат сервера. Переконайтеся, що в секції «Вибір методу перевірки автентичності знаходиться саме« Secured password (EAPMSCHAP v2). На кнопці «Включити швидке перепідключення поставте галочку.
9
Натисніть кнопку «Налаштувати. У вікні «Властивості EAP MSCHAPv2 приберіть галочку з кнопки« Автоматично використовувати ім'я входу і пароль Windows. Тепер натисніть кнопку «ОК.
10
Натисніть кнопку «ОК у вікні« Захищені властивості EAP. У діалоговому вікні «Властивості бездротової мережі виберіть вкладку« Підключення. Переконайтеся, що галочка стоїть на кнопці «Подключаться, якщо мережа знаходиться в радіусі дії. Після цього натисніть «ОК.
11
Натисніть кнопку OK в віконці «Бездротове мережеве з'єднання - властивості, настройка з'єднання закінчена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7ChJHa6Emtg
Зверніть увагу
Переважна частина ноутбуків і інших мобільних пристроїв, які доступні на ринку, оснащуються Wi-Fi-адаптерами для доступу до беспроодним мережам. Це можуть бути домашні мережі, мережі в громадських місцях, корпоративні та багато інших мереж. Про те, як підключиться до такої мережі і як її правильно налаштувати розказано в цій статті.
Корисна порада
Тим більше, що для того, щоб налаштувати мережу Wi-Fi, не обов'язково бути «генієм мережевих підключень». Цю процедуру може виконати будь-який сучасний школяр. По-перше що ми підключаємо? В нашому випадку це буде 2 комп'ютери з Windows XP (з пакетом оновлень не нижче SP2) і бездротова точка доступу. Для початку знайдемо в інструкції IP-адресу (ідентифікатор комп'ютера) і пароль точки доступу. Приміром, адреса може бути такою: 192.162.2.234.