Як нанести малюнки на футболки.

Незважаючи на те, що вибір одягу на ринку досить великий, для того, щоб знайти потрібний за кольором і малюнком предмет гардероба, можна витратити масу часу. Це відноситься не тільки до модницям, але фанатам тих чи інших музичних груп або акторів. Знайти якісне зображення улюбленого персонажа можна далеко не скрізь. У цьому випадку на допомогу приходить так званий хенд мейд. Адже потрібний малюнок можна нанести на футболку своїми руками.
Вам знадобиться
  • Для цього вам знадобиться біла або достатньо світла футболка, газети, струменевий принтер, аркуш паперу формату А4, файл, ножиці, а також пульверизатор з водою.
Інструкція
1
Погладьте футболку праскою. Потім розкладіть її на столі, причому та сторона, на яку ви хочете нанести малюнок, повинна бути сверху.Далее вкладіть у футболку газету. Футболка повинна лежати рівно. Прослідкуйте, щоб на ній не було складок, і вона не стирчала.
2
Тепер підготуйте малюнок для нанесення на комп'ютері. Він повинен бути зроблений в дзеркальному відображенні, тому вам доведеться скористатися фотошопом або іншою програмою для обробки ізображеній.После цього візьміть простий аркуш паперу А4 і вставте його у файл. Ображати файл так, щоб він збігався за розміром з лістом.Затем помістіть файл з листом в принтер і распечать малюнок.
3
Обприскайте футболку водою з пульверизатора. Вона не повинна бути сирою, просто трохи зволожите ее.Далее прикладіть малюнок, видрукуваний на файлі, до футболки. Трохи натисніть на нього і потримайте 5-10 секунд.Делайте все дуже обережно, інакше малюнок може змазатися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BXL8Y5qH9lM
Зверніть увагу
Цей спосіб передбачає нестійке фарбування. Через одну або дві прання малюнок з футболки повністю зійде.
Корисна порада
Існує маса інших методів нанесення малюнка на тканину. Для одноколірних малюнків можна використовувати трафарети. Також свою фантазію можна проявити за допомогою акрилових фарб і спеціальних маркерів для тканини, які можна знайти в будь-якому магазині.