Як освітлити волосся і прибрати жовтизну. освітлення волосся професійні засоби.

Кращим засобом позбутися депресії або почати нове життя для жінки завжди була кардинальна зміна іміджу, в тому числі забарвлення волосся в інший колір. Хоча фахівці раджу робити цю операцію в професійних салонах, особливо, якщо вона пов'язана з висвітленням волосся, але багато хто продовжує робити це в домашніх умовах. Часто самостійне освітлення волосся супроводжується появою на них некрасивого жовтого відтінку, від якого також можна позбутися, знаючи секрети професіоналів.
Інструкція
1
Якщо ваші волосся перед висвітленням вже були пофарбовані, то необхідно позбутися фарбувального пігменту, що залишився в них. Використовуйте для цього спеціальне декапируют (змивати) засіб. Темне волосся воно освітлити не зможе, але видалить зі структури волосся пігмент, який може вплинути на відтінок при освітленні волосся і на хімічний склад барвника-блонда.
2
Пощадіть своє волосся і не використовуйте таблетки перекису водню, куплені в аптеці, придбайте в спеціалізованому магазині професійний засіб для освітлення волосся. До його складу входить освітлювач, інтенсивність якого: 3, 6, 9 або 12% вам допоможе підібрати продавець-консультант. Вона залежить від кольору вашого волосся і їх структури. Також ви зможете вибрати собі стійкий барвник-блонд необхідного тону: карамельного, медового, золотистого, платинового або попелястого.
3
Для запобігання появи жовтизни, правильно підберіть тон фарби. Для волосся теплих відтінків використовуються холодні відтінки фарби - платиновий або попелястий. Це допоможе затоніровать жовтий колір, але, при домашньому фарбуванні, він все одно проявитися на волоссі з часом. Придбайте відразу спеціальний шампунь для блондинок, застосування якого дозволяє прибрати жовтизну.
4
Перед тим, як освітлити волосся переконайтеся, що на них немає ніяких засобів стайлінгу - мусів, воску. Вони повинні бути сухими і не митими хоча б 3-4 дні, це охоронить їх від пошкодження при фарбуванні. Змішайте окислювач і фарбувальний крем відповідно до інструкції, не можна використовувати для цього металеві ємності.
5
Розчешіть волосся і нанесіть на них фарбу, починаючи з потилиці. Якщо ви хочете освітлити своє волосся лише злегка, то тримайте склад 20 хвилин, для більш інтенсивного освітлення доведеться посидіти 30-40 хвилин. Потім змийте фарбу теплою водою і нанесіть на мокре волосся бальзам, це допоможе їм пережити отриманий стрес і стати шовковистим і блискучим.
6
Шампунь для блондинок використовуйте через раз зі своїм звичайним шампунем. Шампунь відтінку концентрований, тому перед тим, як нанести його на голову, розведіть його зі звичайним у співвідношенні 1: 1. І будьте готові до того, що тепер вам кожні 2-3 тижні доведеться освітлювати коріння волосся, особливо, якщо ваш натуральний колір - темний.