Як міняти роботу.

Зміна роботи в наш час - процес неминучий. Фахівці рекомендують переходити з однієї компанії в іншу не рідше, ніж раз на п'ять-сім років. Але краще шукати нового роботодавця при живому поточному, ніж йти у нікуди.
Інструкція
1
Перш ніж приступати до пошуку роботи, дайте відповідь собі на такі питання: чим вас не влаштовує поточна робота, чого ви чекаєте від нової, ніж готові поступитися заради цього, а чим - ні. Відповіді дозволять вам сформулювати вимоги до потенційного роботодавця і заощадити час, відразу відсіваючи явно невідповідні предложенія.Ведь ви не просто шукаєте роботу , а вибираєте. До того ж джерело доходу і сфера докладання сил у вас є, і якщо щось міняти, то тільки в кращу сторону.
2
Технологія пошуку роботи точно така ж, як і в будь-який інший ситуації: моніторинг вакансій на цікаві позиції з усіх можливих джерел (ЗМІ, сайти з пошуку роботи, соціальні мережі та професійні спільноти, знайомі та ін.), Розсилка резюме , телефонне спілкування з представниками можливих, роботодавців, співбесіду, тестування професійних здібностей, демонстрація портфоліо і пр.Едінственная обмовка - свій намір змінити роботу краще не афішувати, поки не отримаєте конкретної пропозиції. Хоча кріпосне право скасовано понад 100 років тому, не всіх керівників це влаштовує.
3
Але от пропозиція отримано, і залишається ще один відповідальний момент - повідомити про своє рішення поточному роботодавцю. Зробіть це максимально дипломатично, дайте зрозуміти, що нічого особистого, але умови праці в іншому місці об'єктивно для вас лучше.Ідеальний варіант, якщо на новину реагують спокійно і ви розлучаєтеся мирно. Дайте зрозуміти, що готові завершити всі поточні справи, ввести в курс справи того, хто вас заменіт.Прі надходженні зустрічного пропозиції більш вигідних умов на поточній роботі подумайте: можливо старий друг краще нових двух.Еслі же роботодавець відверто нахабніє, стійте на своєму і домагайтеся звільнення: закон на вашому боці.
Зверніть увагу
Якщо ваша робота носить проектний характер, догляд ключового фахівця в розпал роботи над черговим проектом, швидше за все, розцінять як зраду. І цілком справедліво.Лучшее час для догляду - коли один виробничий цикл завершено, а до наступного ще не пріступілі.Можно завчасно поставити роботодавця до відома про свій відхід, але дати зрозуміти, що поточні завдання доведете до кінця.