Як об'єднати два диска.

поділених на декілька розділів жорсткий диск не завжди зручно використовувати, і багатьом доводиться об'єднувати логічні диски, створюючи з двох один. Виконати це завдання не складе труднощів.
Інструкція
1
Відразу варто відзначити, що стандартними засобами операційної системи Windows об'єднати два логічних диска не вдасться, тому доведеться використовувати ПЗ сторонніх розробників. Можна скористатися безкоштовною демо-версією програми Acronis Disc Director, скачати яку можна на офіційному сайті або на будь-якому софт-порталі рунета.
2
Після завантаження та установки на комп'ютер, запустіть програму. Ви побачите розділи вашого жорсткого диска. Клацніть на одному з них в меню зліва виберіть команду «об'єднати те».
3
У новому діалоговому вікні відзначте прапорцем другий розділ і натисніть кнопку «ОК».
4
Ви побачите як на верхній панелі кнопка «Застосувати очікують операції» змінила колір. Клацніть на ній, щоб застосувати внесені зміни.
5
Програмі буде потрібно перезапуск комп'ютера, щоб об'єднати вибрані логічні диски. Під час перезавантаження буде виконана процедура об'єднання дисків, на яку може знадобитися досить багато часу, якщо у дисків великий розмір і на них записано багато файлів.