Як знайти вірус в комп'ютері. Як видалити віруси вручну.

В даний час практично кожен користувач персонального комп'ютера хоч раз заражався комп'ютерним вірусом . І зовсім не важливо, є у вас вихід в інтернет чи ні. Віруси можуть потрапити до вас будь-яким шляхом: через диск, флешку і т.п. Перш, ніж намагатися його знищити, необхідно дізнатися, а чи є вірус, і якого типу він.
Вам знадобиться
  • комп'ютер
Інструкція
1
Симптоми, які допомагають визначити наявність вірусів у вас на комп'ютері: - Повільна робота (можливо у вас, просто, відкрито багато програм з'їдають всю віртуальну пам'ять і тому комп'ютер гальмує) .- Неможливо завантажити операційну систему (не завжди цьому виною вірус, але не виключено) .- Не працюють програми, що працювали ранее.- Зникли файли і каталоги або їх вміст іскаженно.- Змінилися дата і час модифікації файлов.- Комп'ютер видає непередбачувані звукові сігнали.- Несподівано значно змінилася кількість файлів на діске.- Змінився розмір файлов.- На екран виводяться непередбачені повідомлення або ізображенія.- Істотно зменшився розмір вільної оперативної памяті.- Стали з'являтися часті зависання і збої в работе.Еслі який-небудь з перерахованих вище симптомів присутній на вашому комп'ютері , то можливо у вас вірус.
2
Встановити антивірус. Основне завдання антивіруса - це знайти і усунути вірус. Але сучасні віруси не такі прості, і знайти їх часом не просто. Свіжі поновлення самого антивіруса і бази даних допомагають вирішити цю задачу, причому з дуже великою часткою ймовірності.
3
Також якщо ви в цьому розбираєтеся, можете відкрити диспетчер задач і постаратися знайти вірус самостійно в списках завантажених процесів. Якщо в цьому не розбираєтеся, то краще звернутися до фахівців, які заодно почистять ще й сам комп'ютер від «зайвого сміття»: файли, залишки видалених програм і т.п.
Зверніть увагу
Основним засобом для боротьби з вірусами є антивірусна програма. На сьогоднішній день існує дуже багато антивірусів як платних, так і безкоштовних. І який з них краще або гірше - це вічний філософське питання. Користувачі досі не можуть прийти до єдиної думки і схиляються зазвичай в сторону того чи іншого антивіруса.
Корисна порада
Своєчасна профілактика, спрямована на пошук вірусів у вашій системі, допоможе уникнути видалення важливих файлів, які заразилися вірусом. Перевіряйте свій комп'ютер хоча б раз на місяць.