Як замовити квиток на літак.

Замовити квиток на літак можна кількома способами. Класичний варіант - особисто звернутися в касу, офіс авіакомпанії або турагентство. Доступно також бронювання по телефону та електронною поштою або через форму онлайн замовлення на сайті цікавить авіакомпанії або сторонньої організації, яка надає послуг з продажу авіаквитків.
Вам знадобиться
  • - імена та паспортні дані всіх пасажирів;
  • - банківська карта на випадок необхідності швидкого викупу броні;
  • - телефон або комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Незалежно від предпочитаемого вами способи замовлення? оператору бронювання знадобиться інформація про те, коли ви хочете летіти, куди і звідки, в один бік чи туди й назад, при бронюванні квитка і назад - дата зворотного вильоту, кількість і вік пасажирів (дорослі, діти і їх вік, літні люди: від цього зазвичай залежить ціна квитка), чи важливо для вас полетіти за найнижчою ціною або ви готові доплатити. Будьте готові також продиктувати або передати іншим способом імена та паспортні дані пасажирів, значущих документів, що підтверджують їх вік і право на пільги (свідоцтва про народження дітей, пенсійні посвідчення та ін.). Зібравши всю потрібну інформацію, можете приступати до бронювання.
2
Сьогодні вже немає необхідності самостійно шукати квитки на сайтах авіакомпаній, турагентств і т.д., тому в російському сегменті мережі інтернет з'явився метапоіскових сервіс тариф ви вибралі.Введіте необхідну інформацію у форму онлайн замовлення, порівняйте запропоновані варіанти. Подивіться, що запропонує за обраним тарифом сайт самого перевозчіка.Внімательно вивчіть умови тарифу.
3
Коли зупиніться на тому чи іншому варіанті перельоту, можете приступати до бронювання. При наявності банківської карти з достатньою сумою на рахунку зробити це можна прямо на сайті, котрий запропонував найбільш влаштовують вас условія.Альтернатіва - звернутися в колл-центр авіакомпанії або посередника. Але карта може знадобитися і в цьому випадку, але всі її дані ви продиктуєте оператору. Залишається також варіант візиту до каси або офіс авіакомпанії або посередника, в цьому випадку до оплати приймуть і готівку.
Зверніть увагу
Чим дешевше квиток, тим більше фінансові санкції при відмові від польоту або внесенні змін до споконвічний маршрут (наприклад, перенесення дати вильоту). Деякі дешеві квитки взагалі не підлягають поверненню. Бронюйте політ за такими тарифами, якщо тільки на 100% впевнені, що він состоітся.Внімательно вводите паспортні дані пасажирів. Володар квитка, в якому є помилки, не зможе ні здати його, ні сісти в літак.
Корисна порада
Є тарифи, які допускають оплату квитка через деякий час після резервування. Вони можуть бути зручні, якщо ви не впевнені, чи отримаєте візу, а підтвердження броні входить в комплект подаються в консульство документів. Швидше за все, знадобиться паперовий документ, який потрібно буде взяти в касі. Пізніше ви можете від броні і відмовитися і оформити квиток за дешевшим таріфу.Дешевле всього обходиться електронний квиток: в касу йти не треба, на стійці реєстрації буде достатньо паспорта. Але такі квитки зазвичай потрібно викуповувати відразу після бронювання, хоча можливі й інші варіанти.
Москва - найбільший транспортний вузол, розташований на території Росії, і один з найбільших мегаполісів світу. Для когось це кінцева мета шляху, для когось - місце транзитної пересадки. Це місто, яке значиться в розкладі всіх відомих авіакомпаній світу. Якщо ви зібралися відвідати столицю у відпустку або у справах, то купити квиток в Москву зараз можна дуже просто.
Інструкція
1
Якщо у вашому місті розташований аеропорт або є залізничний вокзал, то квиток и на Москву можна купити в їх касах. Для цього вам буде потрібно паспорт і деяка сума грошей готівкою.
2
Якщо поблизу немає ні аеропорту, ні залізничного вокзалу, то зверніться в авіа та залізничні каси, які сьогодні є в будь-якому, навіть невеликому населеному пункті. Тут квиток вам продадуть вже з комісійним збором, який може досягати декількох сотень рублів.
3
Якщо ви збираєтеся їхати в Москву на поїзді, то віднедавна ви можете купити квиток на нього самостійно в будь-якому платіжному терміналі мережі Camepay, QIWI, Вільна каса або Апельсин. Виберіть у меню «Послуги» пункт «Квитки» і дотримуйтесь вказівок, які з'являться на екрані дисплея. Вкажіть маршрут і дату поїздки, виберіть із запропонованих варіантів підходящий і підтвердіть своє бажання заплатити за квиток . Введіть своє прізвище, ім'я та по батькові, паспортні дані, внесіть необхідну суму і не забудьте взяти квитанцію, що підтверджує платіж.
4
Квиток на Москву можна придбати і через Інтернет. На багатьох сайтах пропонуються послуги не тільки з продажу квиток ов, а й з підбору оптимальних варіантів маршруту. Вибравши будь-якої їх них, ви можете оплатити покупку банківською картою, електронними грошима або готівковим через термінали оплати.
5
Якщо ви хочете поїхати в Москву на автобусі, то вам слід звернутися в каси міжміського сполучення, розташовані на автовокзалі вашого міста. Сьогодні багато міст Росії пов'язані з Москвою і автобусним сполученням, крім того, деякі туристичні фірми організували свої маршрути, кінцевою метою яких є столиця. В інтернеті або в касах автовокзалу вам можуть дати необхідну інформацію і продати автобусний квиток на Москву.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7PNeDbcufwU