Як повернути гроші за неякісний товар.

На жаль, питанням про те, як повернути гроші за неякісний товар, задаються дуже багато. Сучасний ринок, насичений товарами, постійно піддає споживачів ризикам покупки неякісної продукції. Дуже часто захват від придбання чого-небудь затьмарюється розчаруванням і необхідністю проходити ряд всіляких інстанцій, щоб повернути гроші за неякісний товар.
Інструкція
1
Найпершою інстанцією, куди вам слід звернутися, є магазин, де був придбаний неякісний товар. Як правило, всі сумлінні співробітники, не створюють проблем ні собі, ні покупцеві і повертають гроші. Але іноді продавці відмовляються вислухати претензію, накидаючи на клієнта з образами. В таких випадках потрібно бути гранично обережними і, продумавши кожен свій наступний крок діяти далі.
2
Попросіть продавця дати вам типовий бланк для написання претензії. Якщо такого немає, то напишіть її в довільній формі. У претензії вкажіть дату покупки, повне найменування товару, несправність і дату її виявлення, а також свою вимогу (повернення грошей за неякісний товар або заміна його на аналогічний).
3
Як правило, після цього ваш товар направляється на експертизу, термін якої не повинен перевищувати 45 днів. Експерт складе акт, в якому вкаже причину несправності. Якщо експертиза покаже, що в несправності товару винен продавець, то гроші вам повернуть. У тому ж випадку, якщо за підсумками експертизи буде виявлена ваша вина в несправності товару, а ви абсолютно впевнені, що такої немає, то ви маєте право далі доводити, що саме продавцем вам продано неякісний товар.
4
Проведіть незалежну експертизу і направляйте документи в суд.
5
Дійте впевнено і методично. Для того щоб збільшити свої шанси на повернення грошей за неякісний товар, зверніться за допомогою до професійного юриста, який практикується на захисті прав споживачів.
Зверніть увагу
Запам'ятайте, що впевненість у своїй правоті є гарантією, того що продавець обов'язково поверне вам гроші за неякісний товар.
Корисна порада
При купівлі товару виконуйте всі необхідні формальності, що стосуються оформлення всіх необхідних документів (чека, гарантійного талона та інших) і зберігайте їх до тих пір, поки не закінчиться термін гарантії. Ці документи є основним підтвердженням покупки товару.
Купити бракований товар завжди неприємно. А якщо вам відмовляються повернути за нього гроші - тут вже і говорити немає про що: ситуація не надто радісна. Як правильно себе вести, і які документи підготувати, аби повернення грошей за неякісну річ не приніс прикростей?
Вам знадобиться
  • - заява;
  • - диктофон або відеокамера.
Інструкція
1
Напишіть заяву на повернення грошей за бракований товар і передайте його продавцю. Вкажіть, які у вас претензії до якості купленої речі, коли ви її придбали, прикладіть всі наявні документи (гарантійний талон, чек). Поясніть, що ви хочете повернути товар і отримати назад свої гроші. Зробіть копії наданих вами документів і попросіть, щоб продавець поставив на ваших примірниках відмітку про прийняття претензії.
2
Запам'ятайте дату пред'явлення вами претензії. Грошові кошти за браковану річ вам зобов'язані повернути протягом десяти днів з моменту оформлення претензії. У цей термін включається і проведення діагностики за рахунок магазину.
3
Якщо ви вирішите, що хочете замінити товар, то обмін повинен бути проведений протягом двадцяти днів. Ремонт неякісного товару не може тривати більше сорока п'яти днів. При порушенні продавцем вищевказаних термінів, ви можете стягнути неустойку в розмірі 1 відсотка від вартості товару за кожну добу запізнення.
4
При закінченні гарантії магазину подивіться, не скінчилася чи є гарантія виробника. Якщо ви експлуатували товар правильно, і поломка сталася не з вашої вини, можете звернутися безпосередньо до виробника і зажадати повернути гроші за браковану річ. Однак і тут без експертизи не обійтися.
5
Завжди записуйте прізвище, ім'я, по батькові та посада тих, з ким ви спілкуєтеся. В складних випадках користуйтеся відеокамерою або диктофоном. Це може виявитися корисним при зверненні до суду. Для судового розгляду вам знадобляться копії документів, які підтвердять оплату незалежної експертизи, результати самої експертизи, копія заяви в магазин, копія виданого продавцем відмови.
Корисна порада
Не потрібно їхати самостійно в сервісний центр для отримання свідоцтва про несправності - це повинен робити продавець. Ви можете бути присутнім при проведенні експертизи. Якщо продавець наполягає, що поломка товару - ваших рук справа, то домагайтеся проведення незалежної експертизи. Вона повинна оплачуватися продавцем. Покупець може робити незалежну експертизу за свій рахунок, якщо перша діагностика не підтвердила заводський брак.