Як відварити макарони. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Здавалося б, що такого складного може бути в звичайному отваривании макаронів. Але навіть найякіснішу пасту можна по невміння перетворити на злиплася вариво, яке не те що їсти, а й споглядати буде неприємно. Макарони потрібно варити так, щоб не зіпсувати їх при цьому.
Вам знадобиться
  • макарони
  • каструля
  • сіль
  • рослинне масло
  • вершкове масло
  • таймер
Інструкція
1
Перш ніж приступати до варіння макаронів, обов'язково прочитайте рекомендації виробника, що зустрічаються на пачці з виробами. Для кожного типу макаронів потрібна певна кількість хвилин, щоб довести їх до готовності і не переварити при цьому. Тонку вермішель і досить товстенькі рігаттоні не можна варити однаково.
2
Закип'ятіть воду, виходячи з розрахунку 6 літрів води на 1 кг макаронних виробів. Додайте в каструлю сіль і трохи рослинного масла. Засипте макарони і відразу ж їх перемішайте, щоб вони не злиплися.
3
За 1-2 хвилини до готовності виловіть одну макаронину і спробуйте її. Правильно зварені макарони так і називаються - «аль денте», що в дослівному перекладі означає «на зубок». Виріб повинен бути м'яким зовні, але залишатися твердоватим всередині.
4
Макарони мають властивість доходити під впливом температури і після варіння, тому, потримавши їх на вогні зайву хвилину, ви ризикуєте переварити їх.
5
Готові макарони відкиньте на сито, дайте добре стекти воді. У каструлю, в якій вони готувалися, киньте шматочок вершкового масла, дайте йому розтанути, змастіть їм дно і стінки посудини. Поверніть макарони в каструлю, злегка перемішайте.
6
Готові макарони можна подавати як гарнір, так і в якості самостійного блюда на обід або вечерю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KSYvA5qJ9a8
Зверніть увагу
Макаронні вироби для супу краще відварювати окремо і закладати вже в готовий суп. Так ви збережете бульйон прозорим.
Корисна порада
Посипте макарони тертим сиром, і вони самі по собі стануть прекрасним блюдом.