Як налаштувати nokia 5530. All in one torch best.

Nokia 5530 був одним з перших сенсорних телефонів компанії і завоював визнання шанувальників марки. Як і будь-яке сучасне мобільний пристрій, цей телефон після покупки потребує налаштування.
Інструкція
1
Щоб акумулятор більше не сідав занадто швидко, перейдіть в «Меню» - «Параметри» - «Зв'язок» і встановіть режим мережі в значення «GSM» замість «Подвійний». Також для економії заряду батареї, можна не чекати автоматичного блокування клавіатури, а самому блокувати телефон.
2
Щоб прийняті по Bluetooth файли зберігалися на карту пам'яті, а не в пам'ять телефону, відкрийте «Меню» - «Повідомлення» - «Функції» - «Налаштування» - «Інші» - «Поточна пам'ять» і виберіть картку пам'яті .
3
Якщо ви помітили, що під час зарядки від мережі на телефоні не працює вібровизов, то не поспішайте штурмувати тематичні форуми або нести мобільник в сервісний центр - такий режим роботи передбачений виробником.
4
У Галереї, куди пристрій за умовчанням скидає всі потрапляють в телефон зображення, об'єкти можна впорядкувати, створивши папки. Але якщо ви вирішили йти цим шляхом, вам доведеться займатися цим досить часто - будь-яке встановлене додаток додає в галерею свої картинки та іконки.
5
Спалах Nokia 5530 можна використовувати як ліхтарик, якщо встановити одну з наступних додатків: All In One Torch, Best Torch, Smart Light, Spot On, Nice Light, Lights On.
6
Якщо вам потрібно перенести всі дані зі старої карти пам'яті на нову, то слід скористатися програмою Nokia Ovi Suite, яка записана на диск, що йде в комплекті з телефоном. У меню програми вибираєте «Резервне копіювання», виконуєте копіювання даних зі старої карти, потім вставляєте в телефон нову карту і запускаєте відновлення.
7
В Nokia 5530 за замовчуванням виключений звіт про доставку SMS. Щоб включити цю опцію, перейдіть в «Меню» - «Повідомлення» - «Функції» - «Налаштування» - «Повідомлення» - «Звіт про доставку», і виберіть значення «Так».
8
При установці додатків, на дисплеї може з'являтися повідомлення про неможливість установки. Спробуйте відключити перевірку сертифікатів. Для цього відкрийте «Меню» - «Параметри» - «Менеджер програм» - «Параметри установки» - «Встановлені програми» - «Все» - «Перевірка сертифіката».
9
За умовчанням на телефоні вимкнена індикація часу розмови. Включити її можна в «Меню» - «Параметри» - «Виклик» - «Показати тривалість виклику».