Як побудувати без колод.

Ви хочете пожити якийсь час на дачній ділянці, але побудувати дачу у вас поки не знайшлося можливості? Нічого страшного. Можна побудувати легкий паперовий або фанерний будиночок, який у разі потреби захистить вас від дощу. Його можна буде залишити і тоді, коли великий стаціонарний будинок буде готовий. Застосування йому неодмінно знайдеться.
Вам знадобиться
  • Газети великого формату
  • клей "Бустилат"
  • нітрофарба
  • дерев'яні рейки перетином 20х40 мм і довжиною 2, 2 - 2,5 м.
  • Приготуйте також моток мотузки, товсту мотузку для білизни, бинти та поліетиленові пакети. Їх інструментів вам знадобляться молоток, цвяхи для збивання рейок і дирокол.
  • Для фанерного будиночка приготуйте листи фанери, рейки, молоток і цвяхи
Інструкція
1
Зберіть каркас з дерев'яних рейок. Візьміть 2 рейки довжиною 2,2 м і ще 2 довжиною 1,9 м. Загострити їх з одного кінця. Це будуть «палі». Довші рейки підуть на передній фасад, а ті, що коротше - на задній. Відміряйте від загостреного краю кожної рейки 20 см.
2
Візьміть 8 рейок довжиною 2 м. 4 рейки прибийте по периметру до рейок каркаса в точках, де ви зробили позначки. Зробіть верхній периметр. На «палях», призначених для переднього фасаду, відміряйте від незаостренного краю 30 см і поставте точки. З'єднайте ці точки рейкою. Еше одну рейку прибийте по краю «паль» заднього фасаду. Прибийте ще дві рейки, з'єднавши з боків передній і задній фасади. Під дах зробіть скат, прибивши зверху до «сваям» переднього фасаду ще одну рейку і з'єднавши кути переднього і заднього фасадів ще двома рейками. Будиночок можна зробити і достовірніше, використавши на передній і задній фасади не по 2 поперечні рейки, а по 4. Рейки сколотікі по дві.
3
Розділіть нижню рейку бічного фасаду на 3 частини. Візьміть 2 рейки і прибийте їх до вийшов точкам паралельно «сваям». Прибийте їх і до поперечних рейках «стелі». Зробіть те ж саме з іншого боку.
4
Передній і задній фасади розділіть на 3 частини по висоті і прибийте по дві рейки на кожен паралельно рейкам нижнього периметра. Точки перетину перемотайте мотузками.
5
Зробіть панелі. Для цього розкладіть газетний лист і намажте його "Бустілатом". Покладіть на нього інший газетний лист і знову намажте. Точно так же укладіть ще 5-7 аркушів газети. Виміряйте, скільки вам знадобиться блоків для стін і даху. Укладати газети один на одного зручніше, якщо вирівнювати краю по рівній дошці. Робити газетні блоки необхідно на рвоной поверхні і дати їм як слід висохнути. Блоки, призначені для даху, сушіть на ребристої поверхні. Тоді дах буде схожа на шиферну, яка краще захищає від дощу. В якості ребер можна використовувати рейки якщо розкласти їх паралельно і з певними інтервалами.
6
Оклейте краю блоків бинтом або марлевими стрічками і знову просушіте.По краях блоків пробийте дироколом отвори, необхідні для скріплення блоків. Покрийте панелі нітрофарбою і дайте їй висохнути.
7
За допомогою мотузки прив'яжіть блоки до каркаса. Просовуйте кінець мотузки в отвори і прив'язуйте до каркаса блоки внахлест. Не забудьте зробити двері. Найзручніше зробити її збоку, просто не закривши панелями 1/3 фасаду. В якості двері можна використовувати досить великий шматок поліетиленової плівки. Можна зробити і знімну двері з таких же панелей, що і весь будиночок.
Зверніть увагу
Дах маленького тимчасового будиночка повинна бути похилої, щоб стікала вода.Кришу фанерного будиночка найкраще зробити з руберойду.
Корисна порада
Якщо ви хочете зробити віконце, просто виріжте в одній з панелей отвір потрібної форми і завесьте його поліетиленовим пакетом. Фанерні панелі не прив'язуйте, а прибивають внахлест. Двері до фанерного будиночка зробіть з листа фанери і прикріпіть її на петлях.