Як благословити на шлюб. Благословення молодих.

Весілля - щасливий день не тільки для нареченого і нареченої, а й для їхніх батьків. Хочеться, щоб молоді жили довго і щасливо. Батьківське благословення значить в цій ситуації дуже багато. Благословивши молодих, ви погоджуєтеся з вибором сина чи дочки, бажаєте їм любові і добра. При цьому дуже важливо дотримуватися старовинний обряд.
Вам знадобиться
  • Ікони Казанської Божої Матері та Ісуса Христа
  • Рушники
Інструкція
1
Якщо ви видаєте заміж дочку, обряд благословення починаєте ви. Перед тим, як наречений з нареченою відправляться в ЗАГС, вийдіть разом з ними в кімнату, де немає гостей.
2
Візьміть рушник. З його допомогою візьміть ікону Казанської Божої Матері. Образ повинен бути спрямований на молодих.
3
Скажіть дочці напутні слова. Єдиної форми для цього немає, і слова повинні бути щирими. Скажіть їй, що бажаєте їй любові, щастя, багато дітей, благополуччя в домі, яке вона буде створювати і підтримувати разом з обранцем. Ви відпускаєте її в новий будинок, де їй буде добре і спокійно.
4
Накладіть чином хресне знамення і дайте дочки поцілувати ікону.
5
Точно так само благословіть нареченого. Скажіть йому напутні слова, накладіть хресне знамення і дайте поцілувати образ.
6
Зв'яжіть нареченому і нареченій руки рушником і порахуйте вузлики. Скільки буде їх - стількох онуків і чекайте.
7
По приїзді з РАГСу в будинок жениха молодих благословляють його батьки. Вони приймають у свою сім'ю дружину сина. Батьки жениха благословляють молодих іконою Ісуса Христа.
8
Поставте ікони на святковий стіл біля короваю. Після весільного бенкету їх віднесуть молодята і поставлять у святому кутку в своїй квартирі. Ці ікони стануть хранителями їх сімейного вогнища.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6U_svj_nwMc
Зверніть увагу
Ікони не можна брати голими рукамі.Перед благословенням в будинку нареченої жених повинен пройти всі необхідні випробування, викупити наречену і подарувати їй букет. Батьки жениха спочатку благословляють сина
Корисна порада
Ікони та рушники можна купити в будь церкви. Часто вони продаються в спеціальних наборах. Після благословення на рушнику молодим подають хліб-сіль.