Як грати удвох.

Відомо чимало ігор, в які можна грати удвох. Деякі з них вимагають обов'язкової наявності колоди карт, грального поля або іншого необхідного приладдя, в інші ж цілком можна грати за допомогою ручки і паперу. Головне вибрати ті способи розваг, які подобаються саме вам і людині, яка збирається грати з вами в парі.
Вам знадобиться
  • Ручка
  • Папір
  • Колода карт
  • Настільні ігри
Інструкція
1
Грати удвох можна до деяких карткові ігри. Покер, всі види дурня, подвійний пасьянс і багато інших - усі ці ігри вимагають стратегічного мислення, але в той же час досить прості навіть для того, щоб їх міг освоїти дитина.
2
Корисна гра для двох - шашки. Правила досить прості, однак перемогти в грі іноді буває досить і досить нелегко. Потрібно передбачити логіку противника на кілька кроків вперед і вміти його заплутати.
3
Удвох можна грати в доміно. Причому варіантів правил цієї настільної забави безліч - від стандартного, коли кісточки потрібно розкладати так, щоб вони збігалися за кількістю очок на них, до складного - з мудрованої системою обчислень рахунки гравців.
4
Шахи - ще одна гра для двох. І всупереч загальній думці, що це гра виключно для геніїв, кожен, кому подобаються ігри-стратегії з задоволенням освоїть правила шахів.
5
Існує також безліч інтелектуальних забав для двох, пов'язаних зі словниковим запасом, наприклад, проста гра в слова або всесвітньо популярний Скреббл (аналог радянського алфавіту). За скребблу вам доведеться відправитися в магазин іграшок, а ось в слова можна грати і так. Існує декілька варіацій цієї гри - наприклад, коли гравці повинні послідовно називати слова, що починаються на останню літеру останнього вимовленого слова, або коли з одного слова обидва гравці повинні придумати якомога більше слів поменше.
Зверніть увагу
Для того щоб зрозуміти як грати в покер удвох давайте насамперед ознайомимось з правилами гри в покер. Взагалі, гра удвох, в класичному розумінні це гра один на один, є найважчим і жорсткою, з огляду на те, що майже завжди процентне співвідношення переможців і переможених буде 50 на 50. Але хоча ця гра найважча - вона і сама вигідна!
Корисна порада
Покер, гра, в яку грають в усьому світі. Перші згадки про гру, схожу на покер, відносяться до 1526 року. У тому, ранньому, покері на руки здавали по три карти, і називалася гра «primero» в Іспанії і в Італії і «la prime» - у Франції. Якщо грають в покер удвох на окуляри, то кожен представляє собою окрему команду. З колоди викидаються все сімки і вісімки.