Як міняти струни на акустичній гітарі. Які струни краще для акустичної гітари.

Акустична гітара феноменально популярна у всьому світі. Зазвичай для гри на акустичній гітарі використовують металеві або нейлонові струни. Від правильної установки струн залежить, як добре гітара буде тримати лад. На перший погляд процес установки струн здається елементарним, але і тут є свої секрети. Розглянемо заміну металевих струн.
Інструкція
1
Після того як ви зняли старі струни і закріпили нові в поріжку (бриджі), простягніть їх до голови грифа і вставте в отвір кілочка. Нейлонові струни в поріжку кріпляться за допомогою вузла, як показано на малюнку.
2
Залиште невеликий запас для намотування її на кілочка. Загніть її кінець у напрямку до основи головки і просуньте її під струною.
3
Утримуючи струну в такому положення, починайте крутити кілочок. Струна повинна намотуватися вниз кілочка, що б збільшити кут її нахилу стосовно поріжку. Таким чином, струна затисне сама себе. Зверніть увагу, в який бік ви затягуєте, всі струни повинні натягатися в однаковому напрямку це помітно полегшить процес налаштовування гітари.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JA-c3S2r6Zk
Корисна порада
Намагайтеся що б навколо кілочка була не 2-3 витка струни.