Як збільшити візуальні закладки.

В останніх версіях популярних браузерів з'явилася зручна опція - візуальні закладки . Їх кількість, встановлене розробником за замовчуванням, не завжди влаштовує користувача. У деяких браузерах кількість візуальних закладок можна збільшити. Подивимося, як це зробити.
Інструкція
1
У браузері Opera візуальні закладки називаються «Експрес-панель». Щоб збільшити кількість закладок на ній, клацніть на сторінці «Експрес-панелі" правою кнопкою миші і виберіть команду «Налаштувати Експрес-панель». Встановіть для пункту «Число колонок» значення «Столбцов: 7», а для пункту «Масштабування» значення «Автоматично». Тепер, коли ви будете додавати нові закладки в «Експрес-панель», вона автоматично буде розширюватися, а кількість закладок збільшуватися.
2
Якщо ви користуєтеся Google Chrome, то для того, щоб зняти обмеження в 8 закладок за умовчанням, доведеться встановити розширення Speddial. Для цього клацніть на значку гайкового ключа, щоб потрапити в меню, потім перейдіть в розділ «Інструменти» - «Розширення» і клацніть по посиланню «Ще розширення». В поле пошуку введіть Speeddial, а коли розширення буде знайдено, встановіть його. Відкривши нову вкладку, ви виявите нову сторінку візуальних закладок. Клацнувши на кнопці Options, ви зможете встановити до 81 візуальної закладки.
3
Щоб збільшити кількість візуальних закладок в Mozilla Firefox, відкрийте меню і перейдіть в розділ «Додатки». Введіть в пошуку Fast dial і встановіть знайдене доповнення. Перезапустіть браузер і натисніть кнопку «Налаштування» цього доповнення. Встановіть необхідну кількість візуальних закладок і закрийте меню налаштувань доповнень. За допомогою доповнення Fast Dial ви можете встановити практично необмежену кількість закладок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2fiZGBSCQVo
Зверніть увагу
1. Відкрити в меню "Довідка> Про програму" і дізнатися шлях до папки з профілем (profile). 2. Закрити Оперу. 3. В папці з профілем знайти файл speeddial.ini. 4. Відкрити його в текстовому редакторі і додати наступні рядки: [Size] Rows = 5.
Корисна порада
1. Відкрити в меню "Довідка> Про програму" і дізнатися шлях до папки з профілем (profile). В Опері 10 - натиснути на кнопку "Налаштувати експрес-панель" в нижньому кутку.
Відшукуючи потрібну інформацію в інтернеті, нерідко доводиться стикатися з таким незручністю, як занадто дрібний шрифт на сторінках окремих сайтів. На щастя, в популярних браузерах передбачається можливість розширення переглядається.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер з доступом до інтернету.
Інструкція
1
Якщо ви використовуйте браузер Opera, зайдіть в меню і виберіть «Інструменти», після чого перейдіть до «Настройці» і в розділ «Загальні настройки». Слідом за цим відкрийте вкладку «Веб-сторінки»: тут пропонується в процентному відношенні вибрати масштаб сторінки.
2
Для розширення переглядається в браузері Chrome відшукайте на панелі управління значок «гайковий ключ». Клікніть по ньому: з'явиться меню «Налаштування та керування», в якому можна розширити сторінку , виставивши потрібний масштаб.
3
Щоб збільшити розмір сторінки в браузері Mozilla Firefox, увійдіть в меню і знайдіть вкладку «Вид». Слідом за цим виберіть опцію «Масштаб» і натисніть «Збільшити». Після перегляду сторінки в розширеному вигляді можна натиснути опцію «Скинути», і розмір сторінки стане вихідним.
4
Можливість розширення сторінки є і в браузері Safari. У верхньому правому куті (панель управління) знайдіть значок, на якому зображена сторінка, і натисніть на нього. Потім виберіть вкладку «Змінити масштаб»: у вікні, вам буде надана можливість збільшення і зменшення розмірів сторінки.
5
Браузер Internet Explorer теж надає можливість зміни розміру сторінки. Для того щоб розширити її, праворуч в нижній частині екрана клікніть по стрілці, що знаходиться поруч з кнопкою «Змінити масштаб». Щоб перейти до заздалегідь певного рівня збільшення масштабу, клацніть потрібний відсоток збільшення сторінки, після чого натисніть ОК.
Зверніть увагу
Не бійтеся експериментувати: у кожному браузері передбачається можливість повернення вихідних налаштувань.
Корисна порада
Є й універсальні способи розширення сторінки, які застосовні в усіх браузерах. Для збільшення масштабу сторінки прокрутите коліщатко комп'ютерної миші, утримуючи при цьому клавішу CTRL. Можна розширити сторінку і з клавіатури: натисніть CTRL + (+).