Як вивести із сплячого режиму.

Чи доводилося вам безуспішного натискати всі можливі клавіші на ноутбуці в спробах вивести його із сплячого режиму , або ви і зараз, відклавши його в бік, шукаєте в інтернеті через мобільний телефон способи його «оживити »?
Інструкція
1
Існує два простих, але радикальних кошти вивести ноутбук зі «сплячки». Якщо ви ще не зробили це, то спробуйте почати з короткого натискання на кнопку включення ноутбука - як правило, будь-який комп'ютер після цього «прокидається». Якщо цього не сталося, натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом декількох секунд. Зазвичай цього буває достатньо, щоб «жорстко» вимкнути ноутбук. Повторне натискання повинно привести до його включенню.
2
Другий спосіб хоч і тривіальний, але працює безвідмовно у всіх випадках. Переверніть ноутбук, щоб дістатися до клямки, яка утримує батарею в корпусі ноутбука. Перемістіть її в положення Open і витягніть батарею. Через кілька секунд вставте її, потім поверніть ноутбук в початкове положення і натисніть кнопку включення, що неодмінно змусить його повернутися до життя.