Як поставити намет. Як поставити армійський намет відео.

Палатка - незамінна річ під час походів або просто відпочинку на природі. Якщо ви новачок в екстремальному туризмі, виберіть найпростішу кемпінгову палатку , яку не складно встановити.
Інструкція
1
Намети бувають декількох видів. Кемпінгові - намет великого розміру, іноді складається з декількох відсіків. Така палатка велика за обсягом і важка по вазі. Її складно встановлювати новачкам, т.к. вона складається з декількох частин. Кемпінговий намет зручна для подорожей на машині, якщо ви їдете великою родиною на довгий час.
2
Туристична палатка - легка і компактна. Вона зручна при пішому туризмі на великі відстані. Її дуже швидко і просто ставити і розбирати, вона поміщається в рюкзаку.
3
Палатка для екстремального відпочинку витримує сильні морози і вітру. Такі намети використовують альпіністи в горах. Вони невеликого розміру і ваги і легко встановлюються.
4
Оберіть місце для установки намету. Це повинна бути рівна, суха поверхня. Це необхідно для того, щоб низ намету був щільно закритий, в неї не затікала вода і не заповзали непрошені гості. Поруч повинні бути дерева, за них ви прив'яжете мотузки від намету для кращої стійкості. Місце установки необхідно розчистити від шишок і ялинових голок.
5
Вийміть палатку зі спеціальної сумки. Зберіть металеві палиці, що йдуть в комплекті: вони закріплені на гумці і вставляються один в одного. На кожній палиці є кольорова маркіровка. Вона відповідає маркуванню на елементах намети. Просуньте палицю відповідного кольору в спеціальні петлі на наметі (можуть бути як всередині, так і зовні палатки, в залежності від моделі).
6
Натягніть дуги і закріпіть їх на землі. Якщо ви вставили палки правильно, палатка підніметься і буде упиратися в землю дугами.
7
Для закріплення палатки і натягу її окремих частин, в комплекті йдуть металеві гачки. Від намету відходять довгі мотузки. Верхні можна зав'язати на дереві, максимально притягнувши їх від намету. Бічні мотузки натягніть і закріпіть на землі металевим гачком. Натяг з усіх боків палатки повинно бути рівномірним.
8
Всередині всі намети мають тамбур і спальне місце або декілька спальних місць. Слідкуйте, щоб сітка спального місця завжди була закритою, інакше налетять комахи. Постеліть всередині пенополіетіленовие килимок - "пінку" або надувний матрац.