Як набрати вагу або м'язову масу.

Набрати вага , збільшити м'язову масу, обзавівшись спокусливим рельєфом не так вже й складно, якщо підійти до цього питання комплексно. І, до речі, без шкоди для здоров'я.
Вам знадобиться
  • - абонемент у фітнес-клуб;
  • - таблиця калорійності продуктів.
Інструкція
1
ДіетаПравільно харчуйтеся. Їжте 4-5 разів на день, віддаючи перевагу високоенергетичним продуктам. Для того щоб наростити м'язову масу, ваш раціон повинен перевищувати ваш звичайний раціон на 500-1000 ккал в день, що складає 3-3500 кілокалорій. Слідкуйте, щоб у вашому раціоні були присутні представники різних груп продуктів. Використовуйте для швидкого набору ваги висококалорійні суміші з підвищеним вмістом клетчаткі.Ешьте досита, але не зловживайте «шкідливою їжею» - інакше разом з вагою ви ризикуєте придбати захворювання ШКТ, печінки та інші неприємності.
2
СпортЧтоби велика кількість одержуваних калорій не відкладалося в жир, а перетворювалося в красиві м'язи - вирушайте в спортивний зал. Займайтеся 3-4 рази на тиждень по годині-півтори, віддаючи перевагу силовим навантаженням.
3
СонВисипайтесь. Стрес не сприяє набору ваги. До того ж, у сні організм виробляє соматропін, званий також гормоном росту. Без нього набір м'язової маси став би неможливим.
4
Шкідливі прівичкіБросьте курити - куріння знижує апетит і засмучує обмін речовин. Припиніть вживати каву, алкоголь та інші стимулятори, що діють на нервову систему збудливо.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь хоч якийсь режим дня - організм буде вам вдячний.
Корисна порада
Намагайтеся більше бувати на свіжому повітрі - це «наганяє» апетит. Використовуйте з точністю до навпаки поради худнуть: візьміть за правило перекушувати між прийомами їжі, збільшуйте калорійність раціону за рахунок напоїв - соків, молока і тому подібного.