Як поліпшити сайт.

Багато з нас рано чи пізно стикаються з необхідністю інформування громадськості як про свої послуги, якщо ми говоримо про компанію, так і про щось просто цікавому - якщо це відноситься до сфери інформації. І неоціненну допомогу нам в цьому надасть інтернет. За допомогою сайту величезну кількість людей зможе ознайомитися з нашими послугами та інформацією. Але просто сайта треба, для високої результативності і більшого охоплення необхідно зробити сайт краще, яскравіше, привітніше і інформативніше.
Інструкція
1
Детально продумайте дизайн сайту. Пам'ятайте, що кожній тематиці відповідає певний колір - немає сенсу робити корпоративний сайт серйозної організації, можливо, навіть державної, в яскраво-рожевих і салатових кольорах. Все повинно відповідати.
2
Зробіть інформацію та доступ до неї наочною. Виведіть на передній план інформаційні розділи, що розповідають людині про те, куди він потрапив, користувач повинен інтуїтивно знаходити або, що ще краще, натикатися на ті розділи, які він повинен бачити. Всі пункти меню повинні бути набрані досить великим шрифтом, щоб були легко читані і досить дрібним, щоб не заважати один одному і не захаращувати сайт.
3
Візьміть максимум від можливого функціоналу сайту відповідно до його спрямованістю. Існує безліч гаджетів і утиліт, які можуть урізноманітнити ваш сайт, від спеціалізованих форм онлайн-замовлень і форм зворотного зв'язку до прямого виходу на дзвінок і сервісу вопроса-відповіді онлайн.
4
Не забувайте, що ваш сайт повинен з легкістю перебувати через пошук, інакше як про нього дізнаються? Використовуйте індексування у всіх пошукових системах а також максимально можливу кількість ключових фраз, за якими можна знайти ваш сайт, не тільки в тексті, але і в заголовках, також можливе використання складних html кодів, що маскують ключові слова.
Корисна порада
Пам'ятайте про правило трьох секунд при розміщенні інформації на веб-сайті. Саме в перебігу цього часу людина вирішує, варто йому на ньому знаходитися чи ні.