Як позбутися від чорної бороди. Як прибрати волосся на бороді у жінок.

Борода у жінок - явище хоч і не поширене, але зустрічалося воно в усі часи. Більшість бородатих жінок відомі нам як артистки бродячих цирків, проте були серед них і цілком щасливі і багаті дами. Найчастіше ріст волосся на обличчі пов'язаний з надлишком чоловічого гормону - тестестерона. Подібне явище може бути викликано неправильною роботою надниркових або гормональним дисбалансом. Тому боротися з бородою потрібно зсередини, інакше видаляти чорні волоски з підборіддя доведеться все життя. До речі в домашніх умовах відмінним помічником у цьому заході може стати шугарінг.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб позбутися від волосся на обличчі, вам знадобиться цукровий пісок, вода, а також лимонний сік. Тим, хто проводитиме процедуру в перший раз, можна взяти ще кілька смужок тканини.
Інструкція
1
Для початку зваримо пасту для шугаринга. Робиться вона досить просто.Смешайте в невеликій каструлі цукровий пісок і воду, додавши до 10 ложкам піску всього одну ложку води. Потім видавіть в вийшла суміш половинку лимона. Після цього поставте каструлю на повільний вогонь. Не залишайте її без нагляду - цукор може підгоріти, тому його потрібно весь час помішувати. Дочекайтеся, коли маса прийме коричневий колір. Після того, як ви помітили такі зміни, потримайте цукор на вогні ще близько шести мінут.Затем потрібно перевірити нашу пасту на придатність. Візьміть невеликий шматок суміші і покатайте його по пальцю. Якщо він перетворився в грудочку і не розтікся - значить, паста для шугаринга готова.
2
Паста не повинна бути гарячою, проте не давайте їй повністю охолонути, інакше вона затвердіє. Щоб цього не сталося, поставте каструлю в гарячу воду.
3
Тепер приступаємо до видалення волосся. Обережно нанесіть суміш на волоски у напрямку їх росту. Потім покладіть на неї шматок тканини і почекайте, коли паста застинет.Резкім рухом відірвіть тканину разом з пастою вже проти напрямку росту волос.Волоскі, які залишилися після шугаринга, можна видалити за допомогою пінцета.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не голіть волосся на обличчі. Це може викликати роздратування, а також їх надмірний ріст.
Корисна порада
Вважається, що після процедури шугаринга небажане волосся не турбуватимуть вас протягом месяца.Еслі ви хочете досягти більш тривалого результату, то можна зробити лазерну або електроепіляцію.