Як позбутися від зморшок.

Одного разу всі ми, дивлячись у дзеркало, помічаємо на своєму обличчі перші зморшки. І після того, як минув напад паніки з приводу їх появи, починаємо шукати способи позбутися від цих мовчазних свідків прожитих нами років. Що ж, методик позбавлення від зморшок досить багато.
Інструкція
1
Домашні методи корекції морщінЕжедневно використовуйте зволожуючі креми і креми, які підходять до вашого типу шкіри. Креми з ефектом ліфтингу можна використовувати після 35 років. Робити це раніше категорично рекомендуется.Существуют ефективні маски проти зморшок. Наприклад, така: 1. Візьміть в рівних пропорціях кефір і мед. Кефір злегка підігрійте, щоб він був теплим, потім змішайте з медом.2. Нанесіть маску на обличчя, залишивши приблизно на чверть часа.3. Після закінчення 15 хвилин змийте кефір з медом теплою водой.Гімнастіка для ліцаЕжедневно проробляйте кілька нескладних вправ для обличчя. Кожну вправу повторюйте не менше 3 раз.1. Покладіть вказівні пальці поверх брів і натисніть. Підніміть брови, намагаючись подолати опір пальців, які давили на них. Затримайте напруга на 5-7 секунд. 2. Притисніть пальцями м'язи трохи нижче брів. Спробуйте закрити очі, долаючи опір ваших пальців. 3. Напружте губи і промовляйте голосні звуки: «а», «і», «о» та інші. Можна робити це беззвучно - про себе.
2
Нехірургічні методи корекції зморшок в кабінеті косметологаСовременная косметологія пропонує безліч способів позбавлення від зморшок. Серед них: - ін'єкції ботокса; - апаратні процедури; - мезотерапія; - різні види пілінгу.
3
Хірургічні методи корекції зморшок в клініці пластичної хірургііСамий радикальний спосіб позбавлення від зморшок - візит до пластичного хірурга. Підтяжка обличчя, блефаропластика та інші операції приберуть зморшки з гарантією.
Корисна порада
Щоб позбутися від зморшок, доведеться переглянути деякі звички, що призводять до їх появи. Для початку киньте курити і вживати алкоголь. Перестаньте зловживати засмагою.