Як бути, Як зиму пережити.

Є багато людей, особливо, що живуть у великих містах, які не дуже-то люблять зиму . Постійні холоду, сльота, сірі міські замети, відсутність сонця - все це не додає настрою. З жахом ви чекаєте кінця зими і заздалегідь готуєтеся до традиційної депресії, яка розтане тільки під першими сонячними променями. Але ми можемо дати вам кілька порад і підказати, як бути, як зиму пережити і навіть полюбити це не дуже веселий час року.
Інструкція
1
Підготуйтеся до зими заздалегідь. Ви можете законсервувати літо і літні враження в буквальному сенсі. Зробіть собі запас вітамінів з ягід, прокручених з цукром, і поставте їх у холодильник. Звичайно, зараз все можна купити в магазині, але ж смак тих, що ви зробите своїми руками, буде зовсім іншим. Виберіть для цього ягоди або фрукти веселих, яскравих кольорів, що дозрівають в різний час, - полуницю, малину, чорницю, фейхоа. Вони прекрасно будуть зберігатися в холодильнику всю зиму, і під час нападів туги за літом їх завжди можна буде відкрити і з задоволенням з'їсти до чаю.
2
Не сидіть вдома по вихідним. При найменшій можливості вибирайтеся на природу, за місто - до світла, браком якого обьясняют депресію. Почніть займатися зимовими видами спорту - біговими і гірськими лижами, сноубордом. Ці види спорту дуже швидко примирять вас із зимою, і ви почнете щороку з нетерпінням чекати відкриття сезону катання.
3
Влаштовуйте собі після зимових прогулянок і виїздів на природу вечірнє читання або перегляди фільмів, закутавшись в затишний плед з чашкою ароматного чаю. Відчуття особливого тепла і затишку, які виникають тільки взимку, теж скрасять вам вечора, особливо якщо за вікном дме хуртовина чи валить сніг. Присвячуйте час тим задоволень, яких ви будете позбавлені в літню спеку - походам з друзями в сауну, вечірнім розслаблюючим ванн з ароматними солями.
4
Намагайтеся урізноманітнити своє харчування і частіше включайте в своє меню свіжі овочі. Зараз овочевий сезон в магазинах тривати практично цілий рік. Звичайно, зимові, тепличні овочі не так смачні, як влітку, але вони хороші як прикраса столу. Навіть просто порізані і викладені на тарілку з зеленню болгарські перці, помідори, пару огірочків здатні підняти настрій і нагадати про літо.