Як вибрати здорового щеняти.

Ви вирішили завести собаку! Тепер важливо визначитися з породою собаки, вирішити хлопчик це буде чи дівчинка і, звичайно ж, не помилитися з вибором малюка. Навіть не стільки це стосується екстер'єру, скільки здоров'я цуценя .
Інструкція
1
В першу чергу? подивіться на поведінку малюка. Здорове цуценя активний, рухливий. Самі розумієте, якщо тварині нездужає, йому не до ігр.Малиш не повинен бути полохливий або агресивний. Можете провести нескладний тест: хлопніть в долоні або упустите на підлогу зв'язку ключів. Врівноважений щеня на мить насторожиться, і тут же спокійно повернеться до своїх занять. Якщо щеня зайво полохливий або агресивний, краще його не брати - можливо його характер в майбутньому не зміниться.
2
Тепер переходите до оцінки фізичного стану цуценя. Вічка повинні бути чистими, блискучими, без сльозотечі і гною. Огляньте, чи немає запалення третього століття, у деяких порід зустрічається ця проблема. Вушка здорового щеняти - блідо-рожеві і чисті. Вони не повинні пахнути. Якщо малюк трясе головою і вухами, не виключено наявність вушного кліща. Слизові теж повинні бути яскраво-рожевими. Якщо вони блідого відтінку, можливо щеня хворий або заглістован. Огляньте черевце. Воно має бути рівним. Роздутий животик часто показник того, що у собаки є глисти. Перевірте чи немає грижі.
3
Огляньте шкіру і шерстку. Шерсть повинна бути гладенькою. Хоча у багатьох цуценят поки ще дитячий пушок, що не блищить. Здорова шкіра - чиста, без ранок, ранок. Анальний отвір і геніталії повинні бути чистими, шерстка під хвіст не злиплої.
4
Крім огляду самого цуценя, подивіться на матір. Поцікавтеся у заводчика, ніж вона коли-небудь боліла. Деякі захворювання передаються у спадок, наприклад, дисплазія кульшового суглоба. Якщо від цієї племінної пари вже раніше були цуценята, добре б подивитися на них. За потомству легше визначити, яким може стати ваш щеня, ніж по самим батькам.