Як купити чайник.

Складно визначити, коли з'явився перший чайник , а саме ємність з носиком, призначена для кип'ятіння води. Простіше з електрочайником - з точністю можна назвати дату першої появи - 1893 і місце - Чиказька всесвітня ярмарок. Сучасні дизайнери і технологи щорічно випускають на ринок безліч моделей, які відрізняються як зовнішнім виглядом, так і технічними характеристиками. Але незмінно одне - чайник як був, так і залишається одним їх символів домашнього затишку.
Інструкція
1
Вибираючи звичайний чайник, керуйтеся тільки необхідною ємністю, типом кухонної плити, власним смаком і стилем кухні. Для склокерамічних панелей вибирайте тільки металеві або скляні з абсолютно рівним дном. Для всіх інших вибір матеріалу, з якого виготовлений чайник, не є принциповим.
2
Вибір електричного чайника починайте з нагрівального елемента, який буває двох типів: диск і спіраль. Дисковий простіше чистити від накипу і немає ніякої необхідності постійно стежити за рівнем води, як у випадку зі спіраллю. Але відкритий спіральний елемент швидше нагріває воду.
3
Визначтеся, який обсяг буде для вас найоптимальнішим, даний параметр слід вибирати з урахуванням кількості членів сім'ї, але пам'ятайте чим більший обсяг, тим більше електроенергії він споживає. Для однієї людини цілком достатньо буде чайника, що має обсяг 0,5 літра, ну, а для великої родини не менше 2 літрів
4
Переконайтеся в наявності хоча б одного фільтра, а в ідеалі двох. Сіточка, що закриває носик чайника служить двом цілям: при заливці води очищає її від грубих включень, а при наливанні очищає від накипу. Сучасні моделі комплектуються спеціальними фільтрами для тонкої очистки. Якщо водопровідна вода залишає бажати кращого, а в будинку немає фільтра, то розгляньте варіант покупки саме такого чайника.
5
Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений чайник. Електрочайники бувають повністю пластиковими, комбінованими (пластик і метал), металевими і скляними. Чайники з пластиковими корпусами найбільш поширені, оскільки відрізняються невеликою вагою і демократичною ціною.
6
Визначтеся з фірмою виробником і дизайном. Тут все залежить тільки від особистих переваг і фінансових можливостей. Хочеться відзначити, що електричний чайник не такий складний прилад, щоб переплачувати за нього великі гроші. Однак не зайвим буде поцікавитися - чи є сертифікат якості на обраний чайник і термінами гарантії на нього. Це допоможе переконатися в безпеці при експлуатації, а гарантія не буде зайвою в разі поломки або заводського браку.
Зверніть увагу
Для очищення від накипу використовуйте тільки спеціальні засоби. Регулярна своєчасна очистка продовжує термін служби чайника і економить час, а значить і енергію для нагріву.
Корисна порада
1. Зверніть увагу при виборі на додаткові функції електрочайника - підсвітку, автоматичний підігрів до заданої температури, автоотключение. Ці дрібниці роблять користування приладом більш комфортним.2. Найбільш зручні бездротові електрочайники з поворотом в 3600, які відрізняються від класичних тим, що немає необхідності висмикувати шнур з розетки після того як вода закіпіт.3. Вибираючи зовнішній вигляд чайника, керуйтеся загальним напрямом дизайну кухні - чайник в стилі хай-тек погано виглядає в приміщенні, оформленому в класичному стилі.