Як випрямити хутро.

Шуба з натурального хутра - відмінний подарунок для будь-якої жінки. Розкішні хутра не тільки зігріють в сувору російську зиму, але і дозволять вам виглядати просто чудово. На жаль, навіть найдорожча і красива шуба може бути зіпсована при неправильному догляді. Приміром, на шубі може пом'ятися хутро. На щастя, з цією проблемою можна впоратися.
Вам знадобиться
  • - губка;
  • - рідкісна гребінець;
  • - вода.
Інструкція
1
Варто знати, що пом'ятися може як довгий, так і короткий хутро. Подібне може статися, якщо шуба намокне, ворс при цьому ляже неправильно (наприклад, ви притуліться спиною до спинки лавки) і в такому стані підсохне. Зовнішній вигляд виробу це неабияк зіпсує, але зневірятися не треба, є спосіб випрямити хутро навіть у домашніх умовах.
2
Щоб випрямити ворс на шубі, повісьте виріб на плічки. Візьміть поролонову губку і змочіть її водою. Проведіть мокрою губкою по тій ділянці шуби, де ви виявили зім'ятий хутро. Робити це потрібно у напрямку росту ворсу. Потім розчешіть шубу рідкісної гребінцем і залиште сохнути в висячому стані.
3
Цінні хутра - соболя, песця, каракульчу, чорнобурку сушіть в закритому приміщенні на протязі. Шубу з більш дешевого хутра можна повісити на балкон або веранду. Феном підсушувати шубу не варто, навіть якщо вам потрібно просушити всього лише невелика ділянка хутра - від гарячого повітря ворс втрачає свої властивості, стає ламким.
4
Якщо після висихання ви побачите, що результат дій не дав повного успіху, повторіть процедуру.
5
Не забудьте також про освітлення. Не варто проводити експерименти по випрямленню хутра і сушити потім шубу на сонці або під світильником: світлі хутра пожовтіють, а решта легко можуть вицвісти.
6
Пам'ятайте, що набагато простіше запобігти подібну ситуацію, ніж випрямити хутро шуби. Для цього намагайтеся відразу сушити намоклі шубу, не залишайте її в зім'ятому положенні, не зберігайте хутряні вироби в пакеті або коробці, чітко дотримуйтесь правил по догляду та чищення, зазначені на ярлику. Після того як ви знімаєте шубу після чергової прогулянки, обов'язково вішайте її на плічка, щоб вона вільно висіла, і хутро знаходився в природному положенні.
7
Помістивши річ в шафу, намагайтеся, щоб вона не стикалася з рештою одягом, що висить там. Користуйтеся спеціальними чохлами на блискавці для верхнього одягу.