Як відрізати правильно чубок. Як правильно розділити чубок на дві сторони відео.

Стилісти вважають, що підходящу чубок можна підібрати практично будь-якій жінці. Зверніться до професійного перукаря - він підшукає саме ту стрижку, яка підходить вашому індивідуальному образу. Важливо відрізати чубок правильно, адже це дуже помітна деталь будь зачіски, і вона повинна виглядати бездоганно. При необхідності вкоротити її своїми руками, будьте надзвичайно акуратними і дотримуйтеся основних правил стрижки.
Вам знадобиться
  • - Гострі ножиці;
  • - філіровочние ножиці;
  • - пульверизатор і тепла вода;
  • - гребінець;
  • - фен і засоби для укладання;
  • - консультація з досвідченим перукарем.
Інструкція
1
Визначтеся з тим, яку саме чубок ви хочете бачити в результаті стрижки. Часто вибір зачіски залежить від індивідуальних особливостей зовнішності представниці прекрасної статі. Приміром: • при тонких волоссі для отримання обсягу майстри радять робити панчосі від самої верхівки; • витягнуте обличчя непогано маскує рівна і густа чубчик; • власницям квадратного або круглого обличчя рекомендується вибирати зачіски з асиметричними чубчиками; • на панянках невеликого росту добре виглядають пригладжені чубчика , а на високих дівчатах - начісування.
2
Підготуйтеся до стрижки чубчика. Вимийте волосся м'яким шампунем і висушіть їх феном. Перукарі завжди рекомендують стригтися тільки на сухе волосся. Кучеряві і дуже густі і неслухняні локони можна злегка зволожити їх з пульверизатора. Завжди враховуйте той момент, що мокра чубчик буде злипатися в прядки, а після висихання вона трохи піднімається.
3
Виберіть добре освітлене місце для стрижки чубчика. Ножиці беріть найгостріші і достатньої довжини. В ідеалі, вам необхідний професійний інструмент - його можна придбати в спеціальних торгових точках для перукарів.
4
Ретельно розчешіть і відокремте все волосся, які не входять в чубок, - довгі приберіть в хвіст, а короткі закріпіть затискачами.
5
Починайте стригти чубок з центральної лінії чола, а потім поступово просувайтеся до лівого; далі - до правого краю. Одне з важливих правил - ножиці необхідно утримувати під кутом 45 градусів. Рекомендується для початку відрізати волосся на невелику довжину - при необхідності ви зможете вкоротити чубок. Захоплюйте тонкі прядочку волосся; потроху беріть наступні, орієнтуючись по готовому зрізу. Завжди утримуйте підстригати волосся двома пальцями і однаково їх натягайте!
6
Отфіліруйте постригу чубок, щоб вона виглядала більш природно і стала м'якше і слухняним. Для цієї роботи бажано скористатися спеціальними філіровочнимі ножицями. В крайньому випадку, працюйте кінчиками звичайного інструмента. Розділіть чубок на кілька пасом, кожну з яких ви будете обробляти окремо. Підкрутивши пасмо, надріжте її посередині, потім - трохи вище краю.
7
Проконтролюйте лінію стрижки. Окантовка зробить зачіску більш акуратною. Вичісуйте волосся гребінцем і, тримаючи ножиці паралельно їх зростанню, робіть сантиметрові надрізи по всій довжині чубчика.
Корисна порада
Укладайте чубок залежно від типу свого волосся. Якщо вони жорсткі, то їх рекомендується обробити спеціальними гелями; для тонких і рідкісних волосся використовуйте пінку, надає об'єм. При сушінні феном направляйте гаряче повітря на корені - ваша чубчик буде виглядати більш пишною.