Як відрізнити підробку Vertu. Як отлечь справжню верту.

Телефон Vertu - стильний і якісний апарат. Він абсолютно унікальний. Кожна модель збирається вручну з дорогоцінних матеріалів (платина, золото, нержавіюча сталь). Як відрізнити справжній Vertu від дешевої підробки?
Інструкція
1
Найважливіше в покупці телефону - салон, в якому ви його купуєте. Звертайтеся тільки в фірмовий магазин офіційного партнера фірми. Інтернет-магазини та салони стільникового зв'язку найчастіше не витрачаються на закупівлю таких дорогих апаратів, як Vertu. Якщо вам прелагают його в салоні, який не є офіційним розповсюджувачем моделі, краще розглянути інший варіант. Є кілька способів упевнитися в тому, що апарат підроблений, і не потрапити на вудку шахраїв.
2
По-перше, обов'язково перевірте серійний номер мобільного телефону. Переконайтеся, що він є на апараті і порівняйте його з номером, "зашитим" всередині моделі. Для цього вам просто потрібно ввести код * # 06 #. Зверніть увагу на цифри, вказані на упаковці товару: вони теж повинні співпасти з цим номером. Майте на увазі, що двох телефонів з однаковим серійним номером немає.
3
Другий показник - якість продукції. Vertu виготовляється з унікальних матеріалів, тому модель з пластику - точно підробка.
4
Спробуйте товар на вагу: справжній Vertu досить важкий. Перевірте метал і шкіру телефону. Оригінальний апарат покритий натуральною шкірою. Якщо ви виявили шкірозамінник або напилення під матеріалом, це, безумовно, підробка. Ні в якому разі не купуйте телефон навіть з найменшими дефектами і потертостями.
5
Vertu збираються акуратно, і всі деталі підходять один до одного ідеально. Між ними не може бути зазорів і тріщин. Вони не хитаються і не скриплять. Натисніть на клавіші: вони повинні піддаватися легко і видавати характерний неголосний і приємний звук.Від кнопок теж може вказати на підробку . На теперішньому Vertu цифри і букви на клавіатурі наносяться лазером, а не фарбою. Вони не наклеєні і виконані тільки на одній мові.
6
Зверніть увагу, що на всіх Vertu збоку повинна бути кнопа "Vertu консьєрж". Перевірте, чи працює вона. Натиснувши на кнопку, ви додзвонитися в довідкову компанії і зможете поговорити зі спеціалістамі.Еслі по всім перерахованим вище параметрам телефон вас влаштовує, сміливо купуйте його! Vertu прослужить довгі роки, буде радувати вас гарним дизайном і викликати інтерес у знайомих.